Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15748
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Cudowna przemiana Piotra Walawskiego

Przyjście na świat drugiej córeczki sprawi, że Piotr Walawski (Piotr Jankowski) z dnia na dzień zmieni się nie do poznania! Nieoczekiwanie zapragnie stworzyć z Igą (Ada Fijał) prawdziwy dom dla nowo urodzonej Moniki oraz Ewuni. Sprawdź szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że urodzenie się małej Moniki w 1287. odcinku "Barw szczęścia“ (emisja w środę 6 maja w TVP2) autentycznie wzruszy Piotra. Szczęśliwa Iga  podziękuje mu za to, że przekonał ją do cesarki i w zasadzie tylko dzięki temu lekarze zdołali uratować życie ich córeczce.

"Byłem draniem"

Walawski zaś podaruje żonie w prezencie złotą bransoletkę i całkiem szczerze uderzy się w pierś, że wcześniej zachowywał się jak zwykły drań.

- Chciałbym, byś traktowała moją Ewę (Gabrysia Ziembicka) jak własną córkę - poprosi. - Bo nie wiadomo, czy Marta (Katarzyna Zielińska) kiedykolwiek upora się ze swoim nałogiem alkoholowym.


Walawski pójdzie za ciosem i umówi się na spotkanie z deweloperem, bo postanowi zrobić żonie niespodziankę i kupić nowy dom w Wilanowie dla całej rodziny. Handlowiec będzie próbował czarować go w kwestii ceny nieruchomości, lecz Piotr jak zwykle wykaże się asertywnością i nie da się zbić z tropu. Użyje silnych argumentów, by wynegocjować niższą cenę. W końcu panowie się dogadają.

Nowy dom dla całej rodziny

Jeszcze tego samego dnia Walawski ponownie odwiedzi żonę w szpitalu i pokaże jej prospekt domu. Iga wpadnie w zachwyt, ale jednocześnie zmartwi się, czy - mimo korzystnej ceny - będzie ich na niego stać. Walawski zapewni ją, że nie musi się niczym przejmować.

Okaże się, że wpadł pomysł stworzenia nowego magazynu o szkole. Dla uczniów z perspektywy nauczycieli i na odwrót. Według niego takie pismo przyniesie całemu wydawnictwu dochody, a on zasłuży na niezłą premię. W świetle braku konkurencji na rynku magazyn o szkole po prostu musi wypalić!

Pełen entuzjazmu i pozytywnej energii Walawski uda się do banku, by załatwić kredyt hipoteczny...


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje