Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19711
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Co w nowych odcinkach? Zawiedzione nadzieje, rozstania i nowe związki

2909. odcinek "Barw szczęścia", który TVP2 pokaże 22 grudnia, będzie ostatnim epizodem premierowym, który fani serialu zobaczą w tym roku. W okresie świąteczno-noworocznym Dwójka zdecydowała się emitować jedynie powtórki. Zdradzamy, co wydarzy się w "Barwach..." na początku 2024 roku.

W 2910. - pierwszym w 2024 roku - odcinku "Barw szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) postanowi udowodnić Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że wciąż bardzo mu na niej zależy. Jego zachowanie wobec byłej dziewczyny nie spodoba się Tomaszowi (Jakub Sokołowski).

Kępski dojdzie do wniosku, że powinien w końcu przedstawić ukochaną rodzicom. Ci jednak nie będą zachwyceni, że ich syn związał się z taką "młódką".

Nad związkiem Tomka i Oliwki pojawią się ciemne chmury.

Czy Kajtek wykorzysta to, by znów zbliżyć się do swojej eks?

"Barwy szczęścia": Czy Agata zdecyduje się wyjść za Ignacego?

Justin (Jasper Sołtysiewicz) wyzna Agacie (Natalia Zambrzycka), że widział, jak całuje się z Ignacym (Olaf Staszkiewicz), ale - choć definitywnie stracił nadzieję na to, że wrócą do siebie - wciąż będzie jej pomagał w zarządzaniu finansami. Skotnicki zapewni Pyrkę, że zawsze może na niego liczyć.

Reklama

Tymczasem Kieliszewski zacznie robić wszystko, by Agata dostrzegła w nim... kandydata na męża.

Czy przekona ją, by nie broniła się przed jego miłością?

"Barwy szczęścia": Hubert i Asia będą razem?

Wiele wydarzy się też w życiu Huberta (Marek Molak). Przede wszystkim będzie musiał wyjaśnić Marysi (Nina Szumowska), dlaczego odebrał ją mamie. 

Na szczęście w opiece nad córką pomoże mu Asia (Anna Gzyra), która wreszcie przestanie kryć, że czuje do Pyrki coś więcej niż tylko sympatię...

"Barwy szczęścia": Bruno wyzna Bożenie, że ją zdradził?

Wyrzuty sumienia, że zdradził żonę z recepcjonistką, spędzać będą Brunowi (Lesław Żurek) sen z powiek. Stański wyzna Łukaszowi (Michał Rolnicki), że miał romans z Karoliną (Marta Dąbrowska) i zamierza powiedzieć o tym Bożenie (Marieta Żukowska). Sadowski poradzi mu, by trzymał język za zębami, jeśli nie chce zniszczyć swego małżeństwa.

"Barwy szczęścia": Kasia po raz kolejny zawiedzie się na Łukaszu?

Łukasz pod nieobecność przebywającej w Norwegii Kasi (Katarzyna Glinka) przyjmie ofertę Celiny (Orina Krajewska) i pomoże jej w zebraniu materiałów na temat pewnego znanego mężczyzny, który od lat stosuje przemoc wobec kobiet. Wspólna praca bardzo zbliży Celinę i Sadowskiego do siebie.

Gdy Kaśka w końcu wróci do domu i odkryje, że jej mąż pracuje dla Brońskiej i bawi się w detektywa, nie będzie zachwycona.

Co jeszcze czeka bohaterów uwielbianego serialu? Przekonamy się o tym dopiero 2 stycznia, gdy "Barwy szczęścia" wrócą na antenę TVP2.

"Barwy szczęścia": Kiedy i gdzie obejrzeć nowe odcinki?

Na emisję 2910. odcinka "Barw szczęścia" TVP2 zaprasza we wtorek 2 stycznia o godzinie 20.10. Premierowe odcinki serialu emitowane będą w 2024 roku codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.10.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy