Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15256
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Ciąża, oświadczyny i szantaż!

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami Szczęścia”, a w nim...


Reklama

Po kilku wybojach w związku Kasi i Łukasza w końcu pojawia się nadzieja na szczęście. Wiele zależy od Dominiki, z którą Łukasz spotyka się w sprawie rozwodu...

Ku jego zaskoczeniu Sadowska deklaruje, że nie będzie już robić problemów. Łukasz opowiada o tym Kasi, która szczęśliwa w przypływie chwili wyznaje, że chciałaby mieć drugie dziecko.

Co na to Łukasz?

Dziecka nie chce z kolei stawiająca na karierę zawodową Marlena. Jednak wszystko wskazuje na to, że jest w pierwszej ciąży.

Czarek nie posiada się ze szczęścia i stawia dziewczynę pod ścianą - jeśli mają mieć dziecko, musi zrezygnować z pracy!

Sabina z duszą na ramieniu jedzie po wyniki badań kontrolnych u onkologa. Tymczasem Andrzej z pomocą Władka i Kajtka przygotowuje dla ukochanej uroczystą kolację, podczas której planuje oświadczyny!

Czy Sabina przyjmie oświadczyny Tomali? I jaką decyzję podejmie w sprawie adopcji Mai?

Tymczasem sąd oddala wniosek Borysa w sprawie testamentu Nikodema. Młody Grzelak jest wściekły i nie zamierza tak zostawić sprawy.

Znów zaczyna grozić Zenkowi, a jego wściekłość potęguje wypity alkohol. Pewnego wieczoru atakuje Zenka i dotkliwie go bije!

Zagrożenie utraty pracy i kłopoty finansowe wiszą coraz bardziej nad Walawskim. Piotr widząc, że Artur nie jest zainteresowany pomocą, nie cofa się przed szantażem! Grozi, że jeśli będzie trzeba, to odbierze Marcie Ewę. Czy Artur pomoże Piotrowi?

Jak zawsze chętna do pomocy jest Amelia, która kontynuuje swoją działalność w Komitecie Ochrony Lokatorów. Nie podoba się to właścicielowi kamienicy, który zleca swoim ludziom zajęcie się tą sprawą. Czy Amelii coś grozi?

I na koniec Górka, który staje się jedynym powiernikiem Urszuli. Kobieta przychodzi do niego z każdą troską. Czy po pół roku bezowocnych poszukiwań Walerii Stefan zacznie układać sobie życie na nowo?

Premierowe odcinki "Barw szczęścia" od poniedziałku do czwartku o 20:05 - w Dwójce!

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęscia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje