Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16544
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Chciałaby, a boi się... Sabina zerwie znajomość z Damianem! Znów zacznie pić?

Sabina (Barbara Kurzaj) przestraszy się, że to, co zaczyna czuć do Damiana (Michał Lesień-Głowacki), może zrujnować jej życie. Uzna, że – jeśli chce wygrać walkę o trzeźwość - musi zakończyć znajomość z Wójcikiem...

W 2313. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w poniedziałek 26 października o godzinie 20.10) Damian, zaniepokojony nieobecnością Sabiny na spotkaniu w klubie AA, zadzwoni do Tomalowej. Usłyszy nagraną na automatyczną sekretarkę prośbę o zostawienie wiadomości.

Reklama

- Byliśmy umówieni przed budynkiem, ale cię nie widzę. Pewnie się spóźnisz. Wchodzę do środka. Do zobaczenia na mitingu, zajmę ci miejsce. Pa - powie do aparatu.

Godzinę później znów zadzwoni. Tym razem Sabina przyjmie połączenie.

- Gdzie ty się podziewasz? Nie przyszłaś na miting - stwierdzi Wójcik z wyrzutem i doda, że jako jej opiekun musi wiedzieć, co się dzieje.

- Coś mi wypadło - westchnie Tomalowa.

- Już nie jesteś moim opiekunem - szepnie i wyzna Damianowi, że postanowiła zrezygnować z udziału w spotkaniach oraz ze wsparcia grupy AA.

- Będę kontynuować tylko terapię indywidualną. Ta forma bardziej mi odpowiada i nie chcę się z tego tłumaczyć - wyraźnie da Wójcikowi do zrozumienia, że temat uważa za wyczerpany.

Damian nie da jednak za wygraną. Wprost zapyta Sabinę, czy kiedykolwiek jeszcze się zobaczą.

- Na pewno... Gdzieś, kiedyś... - usłyszy i rozłączy się.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje