Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15575
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Byliśmy na ślubie Marty i Artura! Zobaczcie zdjęcia!

Marta (Katarzyna Zielińska) i Artur (Jacek Rozenek) nareszcie staną na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie "tak"! Poznaj szczegóły!


Reklama


Przypomnijmy, że kolejna inicjatywa ślubna wyszła od Chowańskiego. To on ustalił, że zwolniło się miejsce w Urzędzie Stanu Cywilnego w korzystnym dla nich terminie.

Szczęśliwa Marta tym razem zgodziła się na propozycję ukochanego. O dacie ślubu niezwłocznie poinformowała Kaśkę (Katarzyna Glinka). Jednocześnie zwierzyła się jej, że nie wie, czy zasługuje na takie szczęście.

- Bardzo się boję, że koszmar alkoholizmu może powrócić i że zawiodę Artura - wyznała.

Przyjaciółka natychmiast postawiła ją do pionu. Skomentowała, że już najwyższa pora na ślub Walawskiej i Chowańskiego.

Mało tego: Łukaszowi (Michał Rolnicki) zaproponowała, żeby zrobił dokumentację fotograficzną uroczystości. A Sadowski oczywiście był na tak.

Kocha, ufa i jest pewny

Od tej pory sprawy zaczną się toczyć błyskawicznie. Artur załatwi tort weselny i okazałą limuzynę dla państwa młodych. Marcie zostawi jedynie opracowanie koncepcji menu.

Walawską zaniepokoi sprawa alkoholu na weselu. Artur zapewni, że może go wcale nie być. Gdy Walawska odkryje się przed nim ze swoimi licznymi wątpliwościami, Chowański stwierdzi, że jej ufa, kocha ją i jest pewny, że chce się z nią ożenić.

W dniu ślubu Marty i Chowańskiego, który zobaczymy w 1376. odcinku “Barw szczęścia" (emisja w czwartek 7 stycznia 2016 w TVP2) elegancko ubrany Ernest (Krystian Kukułka) oznajmi ojcu, że Mika nie przyleci.

- Siostra nie jest specjalnie zachwycona, że się żenisz - wyjaśni. - Łudziła się, że wrócisz do mamy (Dorota Naruszewicz).

- Naprawdę? Po takim czasie? - zdziwi się Artur.

- Na Wigilii było bardzo miło. Dla Miki wystarczyło. Pomyślała, że nie wszystko stracone.

Ślub w plenerze

Walawskiej do ślubu pomoże się przygotować Kaśka. Potem Chowański zaprosi ją do limuzyny i zawiezie pod... park.

To będzie niespodzianka dla Marty - okaże się, że ślub odbędzie się w przepięknym plenerze. Wszyscy goście będą już na nich czekać. W parku zostaną rozstawione altanka i krzesła.

Przesympatyczna urzędniczka udzieli im ślubu. Atmosfera udzieli się Łukaszowi, który szepnie Kasi do ucha, że oni będą następni. Młodzi wypiją toast bezalkoholowym szampanem, po czym Artur wręczy Marcie trzy bilety na podróż poślubną do najpiękniejszego zakątka w Europie! Najbardziej ucieszy się mała Ewunia (Gabrysia Ziembicka), która obsypie nowożeńców ryżem na szczęście. To będzie najpiękniejszy dzień w ich życiu!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze ślubu Marty i Artura.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje