Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 17196
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Bruno pobije Rafała... Będzie pewny, że to on wrobił go w handel dziećmi!

Bruno (Lesław Żurek) dowie się, że policja - po przeanalizowaniu nagrań z monitoringu - wpadła na trop handlarzy dziećmi. Będzie przekonany, że to Rafał (Wojciech Solarz) ściągnął do jego hotelu przestępców. Postanowi spotkać się z byłym wspólnikiem i wprost zapytać, dlaczego uparł się, by zniszczyć mu życie...

W 2393. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w środę 23 lutego godzinie 20.10) Stańscy odkryją, że w handel dziećmi mógł być zamieszany jeden z ich stałych gości. Uznają jednak, że dopóki policja nie zakończy śledztwa, nie wolno im oskarżać człowieka, który być może jest niewinny...

Reklama

Tymczasem w internetowej telewizji Szok wyemitowany zostanie reportaż, w którym padnie sugestia, że Stańscy miesiącami ignorowali to, co działo się w ich hotelu i nie reagowali, słysząc dochodzący zza drzwi zamkniętych pokoi płacz dzieci!

- Powstaje pytanie, czy brali udział w procederze, czy wyrazili na niego przyzwolenie... tak jak rok temu, gdy w hotelu nielegalnie uprawiano hazard? - rzuci na zakończenie autor reportażu zatytułowanego "Upiorny hotel". 

- Myślisz, że to robota Rafała? - zapyta Bożena męża.

W tej samej chwili Bruno usłyszy dźwięk informujący, że dostał wiadomość. "Chyba powinniśmy się spotkać i pogadać? Zanim sytuacja się pogorszy" - przeczyta. Natychmiast zadzwoni na numer, z którego przyszedł SMS. Usłyszy głos... Rafała!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje