Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12472
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Bartek aresztowany?!

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim m. in. ciąg dalszy śledztwa w sprawie zaginięcia Walerii, w którym pojawia się niespodziewany trop!


Reklama

Policjanci wypytują Stefana o problemy Bartka z hazardem. Podejrzewają, że Waleria nie wróciła do domu, bo grożono jej za hazardowe długi syna. Wkrótce policja zjawia się w Fitness Klubie, by aresztować podejrzanego...

Klemens jest pewien, że Liliana nosi jego dziecko. Kubanka prosi męża, by wstrzymał procedurę rozwodową, gdyż boi się problemów z Urzędem Imigracyjnym. Korzystając z okazji Klemens pyta wprost, czyje jest jej dziecko... Co odpowie Kubanka?

Niezależnie od odpowiedzi Liliany, szanse na pogodzenie się całej trójki są znikome. A jakie są szanse na zgodę między Bożeną i ojcem? Dziewczyna odwiedza w szpitalu Wiśniewskiego i bardzo stara się być dla niego miła.

Twierdzi, że przeszkadza jej to, jak bardzo oddalili się od siebie i chce naprawić kontakty z ojcem. Zmienia również front w stosunku do Amelii przepraszając ją za swoje dotychczasowe zachowanie. Nie wiadomo jednak, czy jej intencje są szczere.

Inną osobą wymagająca opieki jest Sara. Wie o tym doskonale Daniel, który planuje zabrać narzeczoną do siebie, by móc się nią zajmować.

Jednak dziewczyna nie zamierza z nim mieszkać - ma nadzieję, że będą szczęśliwi, ale każdy osobno. Rosiak oskarża Basię i Zenka o manipulowanie Sarą.

To nie koniec zawirowań u Grzelaków. Późnym wieczorem zjawia się u nich tajemniczy Borys (w tej roli dołączający do obsady "Barw..." Jakub Wieczorek). Jego pojawienie się wprawia w konsternację Zenka, którego mężczyzna nazywa "wujkiem"! I rzeczywiście, Borys to syn nieżyjącego już brata Zenka - Nikodema.

Borys zaczyna wspominać dzieciństwo i to, jak wychowywał się razem z Adamem. Zapowiada też, że chce sprzedać działkę po ojcu. Nie wie, że została już sprzedana przez Zenka. Czy to początek kłopotów Grzelaków?

Kłopoty szykują się także w szkole, w której pracuje Anna. Hania jest bardzo zdeterminowana, by poprawić dobrą ocenę na jeszcze lepszą. Po krótkiej rozmowie z uczennicą, Marczakowa orientuje się, że dziewczynka jest ofiarą przemocy psychicznej ze strony ojca.

Anna nie może tego tak zostawić. Razem z Matyldą wzywają rodziców Hani do szkoły...  Jak Florczakowie zareagują na jej oskarżenia?

Reklama

Reklama

Reklama