Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16186
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Anna Seniuk chce zeswatać syna z... jego byłą żoną?

Anna Seniuk, czyli niezapomniana Magda Karwowska z „Czterdziestolatka”, bardzo przeżyła fakt, że jej syn odszedł od żony, by związać się z inną kobietą. Dziś, kiedy Grzegorz Małecki, czyli Mikołaj Dąbrowski z „Barw szczęścia”, rozstał się z partnerką, aktorka marzy, by wrócił na łono porzuconej kiedyś rodziny...


Reklama

Anna Seniuk nigdy nie kryła, że bardzo lubi swoją synową - aktorkę Kingę Ilgner, czyli Alicję Pokas z "Barw szczęścia". Była niepocieszona, gdy jej syn zdecydował się zakończyć swoje małżeństwo, odszedł od rodziny i związał się z młodszą od siebie o kilka lat kobietą.

Dziś - kiedy związek Grzegorza Małeckiego i Edyty należy już do historii - serialowa Magda Karwowska z "Czterdziestolatka" marzy, aby syn wrócił do Kingi Ilgner i ich dzieci, 9-letniej Antoniny i 8-letniego Franka.

Z informacji, do których dotarł tygodnik "Na Żywo, wynika, że Anna Seniuk uważa, iż Grzegorz wcale nie przestał kochać Kingi, a i ona nie jest wobec niego obojętna.

Podobno wciąż widzi w ich gestach i w ich spojrzeniach, że łączy ich uczucie... Aktorka jest zdania, że gdyby tylko byli małżonkowie zdecydowali się odbyć poważną rozmowę, mogliby znów być ze sobą szczęśliwi!

Rozwód syna i Kingi Ilgner Anna Seniuk uważała za swoją osobistą porażkę. Próbowała nawet pojednać ich ze sobą, bo wydawało się jej, że są parą wręcz idealną. Poza tym bardzo ceniła i wciąż ceni byłą synową jako aktorkę i jako człowieka. Obie panie miały okazję kilkakrotnie pracować razem i bardzo sobie chwaliły współpracę.

Anna Seniuk z całego serca wspierała Kingę, gdy Grzegorz odszedł z domu. Podobno o fiasku nowego związku syna powiedziała, że nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre...

- Choć nie chce mówić o tym głośno, wierzy, że Grzegorz wróci do Kingi - zdradziła w rozmowie z "Na Żywo" jedna ze znajomych Anny Seniuk, dodając, że aktorka jest bardzo zadowolona, że po rozstaniu z Edytą, jej syn spędza coraz więcej czasu z dziećmi i jest częstym gościem w domu Kingi Ilgner.

Anna Seniuk doskonale wie, że aby Grzegorz mógł znów zbudować dobre relacje z byłą żoną, Kinga musi mu najpierw wybaczyć, ale jest gotowa zrobić wszystko, by znów scalić rodzinę...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Seniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje