Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15728
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Barwy szczęścia": Anna Dereszowska znów została mamą!

Anna Dereszowska, czyli Agnieszka Walczak z "Barw szczęścia", po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!Reklama

Anna Dereszowska nigdy nie kryła, że chce, by jej córka miała rodzeństwo. Właśnie spełniło się jedno z największych marzeń aktorki - 8-letnia Lenka nie jest już jedynaczką!

Synek Anny Dereszowskiej i fotografa Daniela Duniaka przyszedł na świat kilka dni temu, jest zdrowy i lada moment wróci z mamą do domu. Rodzice chłopca od dawna są już gotowi na powitanie nowego członka rodziny.

Wyprawkę dla maleństwa pomagała skompletować Ani jej koleżanka - Magdalena Różczka, czyli Alicja z "Lekarzy", która także niedawno została mamą i jest ambasadorką znanej marki mającej w swojej ofercie m.in. kolorowe kocyki, pościele i gadżety dla dzieci.

Anna Dereszowska i Daniel Duniak poznali się dokładnie dwa lata temu na Wyspach Kanaryjskich podczas sesji zdjęciowej. Aktorka pozowała do zdjęć, które robił przystojny fotograf i podobno już od pierwszego spotkania na planie zaczęło między nimi mocno iskrzyć. Po powrocie do Polski zaczęli się spotykać i szybko zostali parą. Od roku mieszkają razem, właśnie urodził się ich synek, a wkrótce - o czym poinformował niedawno jeden z tabloidów - zamierzają zalegalizować swój związek.

Z narodzin synka Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka podobno najbardziej ucieszyła się córka aktorki, Lena - owoc wielkiej miłości Ani i Piotra Grabowskiego, czyli mecenasa Krzysztofa Tulińskiego z "Prawa Agaty".

Anna Dereszowska zamierza teraz na przynajmniej kilkanaście tygodni zrezygnować z pracy, by móc jak najwięcej czasu poświęcić synkowi. Będąc w ciąży, pracowała niemal do końca - jeszcze na początku lipca występowała na scenie stołecznego Teatru 6. Piętro, ale teraz, gdy jej drugie dziecko jest już na świecie, chce skupić się na rodzinie, zwłaszcza że sztuka z jej udziałem ma wrócić na afisz dopiero w listopadzie. Urlop macierzyński Anna Dereszowska przerwie tylko na chwilę - weźmie udział w promocji filmu "Anatomia zła" Jacka Bromskiego, w którym zagrała, a którego premiera zapowiedziana jest na 19 września.

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje