Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15916
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Alkoholowy problem Marty

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim...


Reklama

Korzystając z nieobecności Kasi, która odwiedza w Finlandii Marię, Łukasz spotyka się ze swoją żoną Dominiką. Kobieta jest zszokowana wiadomością, że mąż był dawcą nasienia w klinice leczenia bezpłodności i jest ojcem.

Ku zaskoczeniu Sadowskiego oznajmia, że mimo wszystko chciałaby dać ich małżeństwu jeszcze jedną szansę. Łukasz mówi żonie wprost, że ułożył sobie życie z kimś innym...

Sadowski spotkanie z żoną ukrywa w tajemnicy przed Kasią. Aby prawda nie wyszła na jaw musi powstrzymać publikację artykułu w Szoku o klinice leczenia niepłodności. Prosi o pomoc Martę.

Niczego nieświadoma Kasia wraca z Finlandii... Czy Marta pomoże Łukaszowi w jego kłamstwach? I jak zakończy się niespodziewana wizyta Dominiki u Kasi w Fitness Klubie? Czy zraniona kobieta zemści się na mężu? 

Przed atakiem z zemsty nie cofnie się Honorata! Pogrążona w swoim szaleństwie kobieta wykorzystuje okazję i wymyka się spod kontroli matki. Na Zacisznej atakuje Sarę podnosząc na nią dłoń uzbrojoną w kamień!

Dzięki szybkiej interwencji lekarzy Sara trafia do szpitala, gdzie zostaje wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej i operowana. Zrozpaczona Basia winą za atak obarcza Daniela. Czy Sara się wybudzi?

A jeśli się wybudzi, czy będzie mogła normalnie funkcjonować? Wątpliwości co do tego ma jej lekarz prowadzący - Świderski, który dzieli się nimi z Iwoną. Przy okazji pyta, czy nie dałaby mu jeszcze jednej szansy. Co zrobi Pyrka? 

Konsekwencje napadu doskwierają również działalności klubiku Klary. Rodzice dzieci boją się, że klubik - obok którego doszło do ataku na Sarę - mieści się w niebezpiecznej okolicy. Czy to oznacza kłopoty?

O kłopoty sama prosi się Marta. Problem w tym, że tego nie zauważa. W przeciwieństwie do Urszuli i Ewy, które widzą, że Walawska jest rozdrażniona i nerwowa. A uspokaja się tylko po alkoholu. Czy to początek poważnego uzależnienia?

Tajemnice przed Władkiem zaczyna mieć Maciek. Wszystko za sprawą mieszkania, które chciałby kupić...

Zataja przed partnerem fakt, że dostał pieniądze od ubezpieczyciela - które obiecał mu zwrócić - i bierze kredyt na własne mieszkanie. Czy kłamstwo wyjdzie na jaw i jak to wpłynie na ich związek? Premierowe odcinki "Barw szczęścia" od poniedziałku do czwartku o 20:05 tylko w TVP 2! 

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama