Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16375
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Aleksandra Szwed wygryzła Bożenkę z „Klanu”?

Aleksandra Szwed, czyli Liliana z „Barw szczęścia”, w najbliższą sobotę zadebiutuje w Operze Leśnej jako gospodyni jednego z koncertów tegorocznego SuperHit Festiwalu. Rok temu zaszczyt ten przypadł w udziale Agnieszce Kaczorowskiej, czyli Bożence z „Klanu”, która tym razem nie pojawi się na sopockiej scenie...

Występ Agnieszki Kaczorowskiej na ubiegłorocznym Polsat SuperHit Festiwalu oceniony został przez publiczność bardzo dobrze - aktorka i tancerka świetnie sprawdziła się w roli gospodyni jednego z wieczorów i wszystko wskazywało na to, że także w tym roku poprowadzi któryś z koncertów.

Reklama

Niestety, gwiazda "Klanu", nie wystąpi na scenie Opery Leśnej.

Jej miejsce zajęła bowiem Aleksandra Szwed - zwyciężczyni 5. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo".

To właśnie ona, razem z Maciejm Dowborem i Maciejem Rockiem, zapowiadać będzie wykonawców biorących udział w koncercie "Radiowy Przebój Roku", który odbędzie się w najbliższą sobotę 28 maja.

Udział w sopockim festiwalu Aleksandra Szwed traktuje jak wyzwanie i wspaniałą przygodę.

Nie kryje, że chciałaby kiedyś zaśpiewać w Operze Leśnej swoje piosenki z płyty, którą właśnie nagrywa.

Jako mała dziewczynka z wypiekami na twarzy oglądała transmisje telewizyjne z festiwalu i kibicowała swoim ulubionym wykonawcom w rywalizacji o Bursztynowego Słowika.

Kiedy tuż po zwycięstwie w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" dostała propozycję poprowadzenia jednego z koncertów polsatowskiego SuperHit Festiwalu 2016, bez wahania zgodziła się na udział w imprezie.

- Jestem kobietą pracującą, która żadnej pracy się nie boi. Im więcej różnych rzeczy robię, tym mam z tego większą frajdę. Uważam, ze każdy z nas powinien sprawdzać się na różnych płaszczyznach. Dzięki temu można bardzo dużo dowiedzieć się o sobie, sporo się nauczyć - powiedziała Aleksandra w wywiadzie.

Niewykluczone, że Aleksandra Szwed w Sopocie zaśpiewa piosenkę "Powiedz, że nie kochasz" (cover wielkiego przeboju Neny "99 Luftballons"), która ma szansę stać się hitem lata.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje