Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16212
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Aleksandra Szwed będzie miała syna!

Aleksandra Szwed, czyli Liliana z "Barw szczęścia", już na początku przyszłego roku zostanie mamą. 23-letnia aktorka wie już, że urodzi... chłopca.


Aleksandra Szwed, która dorastała na oczach milionów telewidzów (już jako siedmiolatka grała w kultowej "Rodzinie zastępczej" u boku Gabrieli Kownackiej i Piotra Fronczewskiego), ma na swoim koncie kilka nieudanych związków. Spotykała się m.in. z Robertem Stockingerem - synem Tomasza Stockingera, czyli Pawła Lubicza z "Klanu", oraz z Aleksandrem Milwiwem-Baronem z zespołu "Afromental".

Reklama

Od pewnego czasu układa sobie życie u boku tajemniczego mężczyzny niezwiązanego z show-biznesem i wszystko wskazuje na to, że to właśnie on daje wreszcie Oli to wszystko, czego młodziutka  aktorka oczekuje od idealnego partnera - wielkie uczucie, ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Na początku 2015 roku Aleksandra Szwed i jej ukochany zostaną rodzicami!

- Chciałabym mieć w przyszłości taką rodzinę, w jakiej sama się wychowałam - powiedziała kiedyś Aleksandra Szwed w wywiadzie, a dziś, kiedy jej marzenie zaczęło się spełniać, nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa.

Ola zdradziła w rozmowie z jednym z tygodników, że z niecierpliwością czeka na moment, kiedy na świecie pojawi się jej syn. Ma zamiar na pewien czas zrezygnować z pracy i cały swój czas poświęcić dziecku. Pomoc w opiece nad chłopcem zaoferowała już aktorce jej mama...

Aleksandra Szwed od kilku lat nie mieszka już z rodzicami, ale stara się przynajmniej raz w tygodniu odwiedzać rodzinny dom pod Warszawą.

- Od pewnego czasu jestem już na swoim, jestem warszawianką, ale wciąż mam rozdwojenie jaźni, bo gdy mówię "dom", mam na myśli zarówno moje mieszkanie, jak i dom moich rodziców. Jedno i drugie traktuję jak swoje miejsce na Ziemi - mówi.

Niezapomniana Eliza z "Rodziny zastępczej" nie wybrała jeszcze imienia dla swojego synka. Na to - jak żartuje - ma jeszcze trochę czasu. Na razie kompletuje wyprawkę dla dziecka, które powita na świecie na przełomie stycznia i lutego...

 
Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | Aleksandra Szwed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje