Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 13026
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Barwy szczęścia": Alek odkryje tajemnicę Świderskiego!

Iwona (Izabela Zwierzyńska) nie będzie potrafiła uwierzyć, że Świderski (Sambor Czarnota) jest seksoholikiem i zdradza ją, z kim popadnie i kiedy tylko ma ku temu okazję. Całą prawdę o doktorku odkryje... Alek (Krzysztof Wach). Poznaj szczegóły!


Reklama


O zdradach Adriana Świderskiego Iwona Pyrka-Korycka dowie się od swojego męża Alka , który w 1238. odcinku “Barw szczęścia" (emisja we wtorek 10 lutego o godz. 20.05) w TVP2) zupełnie przez przypadek przyłapie lekarza na namiętnych pocałunkach z Larą (Malwina Turek), która okaże się jedną z jego pacjentek.

Dostrzeże ich razem w parku. Widok ściskającej się pary wywoła w nim szok, dlatego postanowi podzielić się z żoną informacją o tym, co wyprawia jej aktualna miłość. Iwona jednak nie da wiary w to, co rzekomo zobaczył na własne oczy Korycki, i nadal pozwoli oszukiwać się wiarołomnemu kochankowi.

Tymczasem Świderski oznajmi Larze, że zakończył już swój związek z Iwoną. Problem w tym, że ona nie chce tego w żaden sposób przyjąć do wiadomości. Inna rzecz, że zajęta innymi sprawami Iwona rzeczywiście nie zorientuje się, iż Świderski stracił nią zainteresowanie i nie traktuje jej poważnie, np. coraz rzadziej odbiera od niej telefony.

Czy jest szansa, że Pyrka-Korycka przejrzy na oczy i uwierzy w słowa Alka? A może nawet wycofa z sądu pozew rozwodowy i uda się jeszcze ocalić ich małżeństwo?

 

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama