Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16648
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Alan zabije sutenerkę szantażującą Jowitę?

Jowita (Magdalena Żak) wyzna Alanowi (Rafał Maślak), że pracuje dla Grety (Katarzyna Sowińska). - Organizuję dla niej laski, które lubią łatwą kasę – powie trenerowi i doda, że szefowa zażądała ostatnio, by i ona zaczęła spotykać się z bogatymi klientami...

W 2317. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w piątek 30 października o godzinie 20.10) Alan wreszcie dowie się, jakie zobowiązania wobec Grety ma Jowita. Dziewczyna opowie mu o swej pracy dla Domeckiej i zdradzi, że szefowa ją szantażuje... Trener poradzi jej, by po prostu poszła na policję.

Reklama

- Nie chcę mieć jeszcze większych kłopotów - westchnie Jowita i doda, że Greta ma haki na wielu ludzi i jest nietykalna.

Alan wpadnie na pomysł, by razem zastawili na Domecką pułapkę. Przekona Jowitę, by umówiła się z szefową pod pozorem... gotowości do pracy w charakterze prostytutki!

Następnego dnia dziewczyna zjawi się w willi sutenerki. Greta poda jej drinka i zapowie, że za chwilę spotka się z klientem i ma sprawić, by ten poczuł się szczęśliwy i zrelaksowany. Tymczasem Alan - uważając, by nikt go nie zobaczył - wślizgnie się do ogrodu Domeckiej...

Zakradnie się do okna domu i zobaczy Jowitę w towarzystwie zamaskowanego grubasa oraz Gretę wskazującą im schody prowadzące na górę. Po chwili Jowita zniknie mu z oczu. Postanowi wkroczyć do akcji!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje