Barwy szczęścia
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19736
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Alan da Lidce kosza. Nie spodoba mu się rola... chłopaka na pokaz!

Alan (Rafał Maślak) domyśli się, że Lidka (Emilia Warabida) go wykorzystuje, by wzbudzić zazdrość Radka (Filip Kosior). Przystojny trener wyzna Morawskiej, że nie pasuje mu rola... klina. - Chcesz się odgrywać na nim? Proszę bardzo, ale beze mnie – powie.

W 2353. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w poniedziałek 28 grudnia o godzinie 20.10) Lidka zaproponuje Alanowi, by wybrali się razem na lancz do Feel Good.

- Przecież nie będę do końca życia unikać tego miejsca tylko dlatego, że pracuje tam mój już prawie były mąż - uśmiechnie się Morawska, gdy Celina (Orina Krajewska) zapyta ją, czy jest pewna, że chce afiszować się z trenerem jeszcze przed pierwszą rozprawą rozwodową.

- Moim zdaniem to się źle skończy - westchnie Herman (Maciej Raniszewski).

Kwadrans później Lidka i Alan wejdą do Feel Good i złożą zamówienie, a po posiłku poproszą Sandrę (Joanna Opozda) o dwie kawy.

Reklama

- I przekaż kucharzowi, że łosoś był lekko przesolony - Lidka pośle kelnerce wymuszony uśmiech.

- Czyżby kucharz był zakochany? - zakpi.

Alan domyśli się, że Morawska zaprosiła go do Feel Good tylko po to, by... dowalić mężowi. Wprost powie Lidce, że nie podoba mu się jej demonstracyjne wręcz okazywanie niechęci Sandrze i uszczypliwości kierowane w stronę Radka.

- Celina miała rację, że nie powinniśmy tu przychodzić - westchnie Morawska.

- Problem w tym, że potrzebowałaś tego teatrzyku - wytknie jej trener.

- Wyhamuj z tym Radkiem, bo robi się toksyk - doda.

Lidka poprosi go, by spędził u niej kolejną noc. Stwierdzi, że nie potrafi po prostu poradzić sobie z tym, że mąż ją zostawił.

- Przeżyj swój smutek, przejdź żałobę i rusz dalej - poradzi jej Alan i kategorycznie odmówi nocowania w jej mieszkaniu.

Tymczasem Radka zaniepokoi widok Lidki szepczącej coś Alanowi do ucha.

- Myślisz, że oni są razem? - zapyta Sandrę, nie kryjąc, że poczuł ukłucie zazdrości w sercu.

- A kogo to obchodzi? - prychnie dziewczyna i pocałuje szefa w policzek.

Czy Morawski zda sobie sprawę, że Lidka jest jednak miłością jego życia i postanowi ją odzyskać? Przekonamy się o tym dopiero po Nowym Roku...

Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy