Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15735
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Agnieszka zagrozi szczęściu Kasi i Łukasza?

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, w którym pojawi się nowa postać – Agnieszka Walczak (w tej roli: Anna Dereszowska). I od razu namiesza w związku Kasi i Łukasza...


Reklama

Agnieszka to przyjaciółka Kasi z londyńskich czasów. Razem pracowały jako erotyczne tancerki i razem kochały się w Adamie. I to właśnie on jest powodem wizyty Walczak w Polsce. Dziewczyna liczy, że tutaj się spotkają i odnowią swój związek.

Agnieszka jest w szoku, gdy dowiaduje się od Basi, że jej syn nie żyje! Równie zaskoczona widokiem koleżanki jest Kasia. Razem z Walczak wraca cała przeszłość Górki, o której nie powiedziała Łukaszowi. I wolałaby zachować ją w tajemnicy.

Tymczasem zawodowe drogi Agnieszki i Łukasza nieoczekiwanie przecinają się. Okazuje się, że Walczak to wzięta modowa blogerka i Sadowski ma zrobić o niej reportaż... Czy historia się powtórzy i Kasia i Agnieszka znów będą walczyć o tego samego mężczyznę? 

Mirka - służąca Kornelii ma do Bartka nietypową prośbę. Chciałaby, aby chłopak pojechał razem z nią na wesele siostry jako osoba towarzysząca.

Gdy tylko dowiaduje się o tym Kornelia - wpada w szał! Zarzuca kochankowi, że jest dla niego tylko zabawką, a chłopak na boku rozgląda się za innymi. Grozi też Mirce, że zwolni ją z pracy...

Zwolnienie z pracy wisi także nad Krystyną. Nina nie może już znieść wścibskiej Złotej, która ciągle miesza się w jej związek z Jackiem. Uważa go za manipulanta, a Ninie zarzuca, że przestała interesować się Witkiem. 

Braku zainteresowania dzieckiem nie można natomiast zarzucić Sabinie i Andrzejowi. Oboje nie potrafią zapomnieć o znalezionej na śmietniku dziewczynce i znów odwiedzają małą w szpitalu.

Co więcej, Sabinie przypadkiem udaje się wpaść na trop matki dziecka. Kim okaże się kobieta, która porzuciła swoje dziecko na śmietniku? I co dalej w tej sprawie postanowią Andrzej i Sabina?

Ostateczną decyzję podjęła Magda, która po wzruszającym pożegnaniu w domu dziecka wybiera się do Warszawy, by znów spróbować ułożyć sobie życie w stolicy. Czy z Szymonem u boku? Ojciec Uli na pewno bardzo by tego chciał... 

Tymczasem na Zacisznej ciąg dalszy awantury z Borysem, który nie zamierza rezygnować z walki o spadek po ojcu. Groźny w kontaktach z Zenkiem, w towarzystwie reszty rodziny i znajomych zmienia się nie do poznania.

Zenek ma za złe Justynie, Joli i Norbertowi, że - według niego - stoją po stronie jego bratanka. Nie zamierza jednak ulegać siłowym argumentom. Kolejne kłopoty to tylko kwestia czasu...

A jak zakończą się kłopoty Adriana z oskarżeniem o molestowanie? Rozwiązanie jest blisko - śledztwo w sprawie prowadzi Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej. Jaki będzie jego ostateczny werdykt?


www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje