Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołączyła do obsady serialu

Wkrótce w życiu Łukasza (Michał Rolnicki) pojawi się bardzo atrakcyjna artystka, która kilka lat temu skorzystała z jego nasienia zdeponowanego w klinice leczenia niepłodności. W roli Izy Małek zobaczymy Agnieszkę Warchulską znaną m.in. z ról w serialach "Diagnoza", "Znaki" i "Na krawędzi".

Jeszcze przez wakacjami w "Barwach szczęścia" pojawi się nowa bohaterka. Ceniona w całej Europie artystka Iza Małek, która - jak się okaże - dzięki "darowi" Łukasza kilka lat temu została mamą uroczej dziewczynki, zapragnie mieć drugie dziecko z... tym samym dawcą nasienia! W roli Izy zobaczymy Agnieszkę Warchulską - aktorkę, której popularność przyniosły role siostry Kasi Gostyńskiej w 1. sezonie "Na dobre i na złe", Alicji Schmidt w "M jak miłość" (wcielała się w nią przez ponad 4 lata) oraz Kamili Koralczyk w "Pogodzie na piątek". 

Reklama

Agnieszka Warchulska wcale nie miała zamiaru zostać aktorką. Po maturze zdała na anglistykę, ale studia na tym wydziale szybko ją znudziły. Uznała, że powinna robić coś, co po prostu będzie lubiła robić. Aktorstwo wydało się jej dobrym pomysłem... Na egzamin do krakowskiej szkoły teatralnej poszła w nieco na nią za dużej sukience, nie umalowana i z rozpuszczonymi włosami. Jedna z egzaminatorek przywitała ją słowami: "Boże! Jakaż ty jesteś brzydka!", co wywołało śmiech pozostałych członków komisji, a młodziutką kandydatkę na akrorkę wprawiło w niezbyt sympatyczny nastrój. Na szczęście Agnieszka Warchulska nie straciła rezonu i egzamin zdała śpiewająco (po roku przeniosła się do Warszawy i tu ukończyła studia). Nigdy więcej nie usłyszała od nikogo, że jest brzydka. Kilka razy przeszły jej natomiast koło nosa ciekawe role, bo reżyserzy uznali, że jest zbyt... piękna, by je zagrać.

Agnieszka Warchulska szybko zdobyła sympatię widzów, udowadniając każdym swoim kolejnym wcieleniem, że dobrze zrobiła, rezygnując z anglistyki na rzecz aktorstwa. Pytana, jak ocenia swoją karierę, twierdzi, że - zamiast o karierze, której "robienie" nigdy nie było najważniejszym celem w jej życiu - woli mówić o... świadomym jej kierowaniu. 

- Staram się panować nad własnym losem - twierdzi i dodaje, że spośród ofert, jakie dostaje, wybiera te, które są dobrze napisane i w których jest coś do zagrania.

Agnieszka Warchulska przyznaje, że jako aktorka miała dużo szczęścia. Zagrała wiele ważnych ról w interesujących filmach, współpracowała z wybitnymi polskimi rezyserami: z Krzysztofem Zanussim ("Cwał"), Kazimierzem Kutzem ("Sława i chwała"), Waldemarem Dzikim ("Pierwszy milion"), Krzysztofem Krazue ("Dług"). Stworzyła wiele przejmujących kreacji teatralnych. Aktorstwo nie jest jednak jej największą pasją. 

- Aktorstwo to tylko fragment mojego życia. To jedna z nitek w gobelinie, z którego utkany jest mój świat - mówi.

Jako Izę Małek Agnieszkę Warchulską po raz pierwszy zobaczymy w 2072. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w piątek 24 maja o godzinie 20.10). 


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje