Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16349
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Adrian oskarżony o molestowanie!

Jak pojawienie się bratanka Zenka – Borysa – wpłynie na relacje w rodzinie Grzelaków? Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim...


Reklama

Adrian rozpoczyna terapię leczenia z seksoholizmu u atrakcyjnej doktor Rawicz. Jednak od początku nie jest z nią szczery i nie potrafi powstrzymać się przed uwodzeniem kobiety...

Kilka dni później na uczelni Iwony wszyscy plotkują o skandalu w szpitalu z udziałem Świderskiego. Okazuje się, że lekarz  został oskarżony o... molestowanie seksualne! Jak Adrian wytłumaczy się z tego Iwonie?

Tymczasem Jola nieopatrznie zdradza Borysowi, że Zenek sprzedał ziemię należącą do jego ojca. Chłopak zjawia się u Grzelaka żądając wyjaśnień. Zenek pokazuje bratankowi testament Nikodema.

Chłopak nie może uwierzyć, że ojciec wykluczył go ze spadku - zupełnie co innego obiecywał mu w wysłanym na krótko przed śmiercią liście. Postanawia dokładniej zbadać sprawę. Czego się dowie? I co tak naprawdę robił przez ostatnie dziesięć lat na Alasce?

Tomala po raz kolejny przekonuje się, że Maciek zdradza Władka, widząc jak wychodzi spod prysznica z Krisem. Czy w końcu opowie o wszystkim Cieślakowi i zepsuje parapetówkę, na którą Kołodziejski zaprosił kolegów z Biomeru?

Impreza szykuje się też u Kasi i Łukasza - drugie imieniny Ksawerego. To znakomita okazja do zapoznania się dziadków: Ludwika i Reginy ze Stefanem, Aliną i Waldemarem. Wszyscy są w komplecie... z wyjątkiem Łukasza.

Sadowski, po odkryciu, że na jego konto wszedł komornik, musi jak najprędzej jechać do Radomia i spotkać się z Dominiką. Okazuje się, że cierpiąca na depresję kobieta zataiła przed mężem swoje problemy finansowe i od miesięcy nie spłacała swojej części ich wspólnego kredytu na dom.

Mimo groźby komorniczej licytacji Łukasz nie zamierza sam płacić rat za dom. Kasi jest żal Dominiki, umawia się z nią za plecami Sadowskiego. Czy ze spotkania byłej i obecnej kobiety Łukasza może wyniknąć coś dobrego?

Po emisji reportażu o Walerii do Bartka dzwoni Kornelia, chcąc dodać mu otuchy. Chłopak na początku jest dla niej oschły, jednak potem odwiedza ją i przeprasza za swoje zachowanie. Stęsknieni za sobą, lądują w łóżku.Tymczasem policja nie jest w stanie udowodnić udziału Marcina w zniknięciu Walerii i chłopak wychodzi na wolność. Wzburzony Górka zarzuca komisarzowi nieudolność. Bartek postanawia wziąć sprawy w swoje ręce...

Późnym wieczorem czeka na Marcina pod jego domem. Rzuca się na kolegę z pięściami i żąda, by powiedział mu, gdzie jest Waleria. Czy w ten sposób dowie się od niego czegoś więcej?

I na koniec chwile strachu w szpitalu! Bożena w nerwach oczekuje na zakończenie operacji ojca. W trakcie zabiegu dochodzi do zatrzymania akcji serca. Spanikowana dziewczyna dzwoni do Amelii. Co dalej z Wiśniewskim?

www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje