Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16212
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Baby boom w show-biznesie

Show-biznes stawia na... rodzinę. Na początku roku aż cztery polskie aktorki zadebiutowały w roli życia – matki. Już wkrótce dołączą do nich kolejne...


Reklama


Sezon młodych mam otworzyła Katarzyna Zielińska, która na początku stycznia powitała na świecie synka. - Chłopiec urodził się zdrowy. Dostał 10 punktów w skali Apgar - zdradziła jednemu z tytułów przyjaciółka Kasi. Młoda mama z kolei potwierdziła plotki o porodzie wpisem na swoim profilu:

"Mikołaj w tym roku zaszalał. W naszym domu od tygodnia świeci najpiękniejsze słoneczko. Pełnia szczęścia" - napisała i zamilkła, pozostawiając ten intymny czas tylko dla siebie, męża i małego Henryka - bo tak, jak donoszą media, świeżo upieczeni rodzice dali na imię swojemu pierworodnemu.

Kolejna radość

 Kiedy Kasia cieszyła się już swoim szczęściem w domowym zaciszu, 11 stycznia w klinice w warszawskim Wilanowie na świat przyszedł kolejny przedstawiciel płci męskiej polskiego show-biznesu - synek Aleksandry Kisio. 

- Ola urodziła chłopca bez większych problemów. Zarówno mama, jak i maleństwo czują się dobrze - poinformowała na jednym z portali osoba z otoczenia Kisio.

Aleksandra i jej partner nie podjęli jeszcze decyzji, jakie imię będzie nosił ich synek. Przed porodem media twierdziły, że zostanie obdarzony oryginalnym imieniem: Hugo. Czy tak właśnie będzie? Pewnie wkrótce się przekonamy.

Chłopcy górą

Tydzień po Kisio (dokładnie 16 stycznia) w roli matki zadebiutowała jej koleżanka po fachu oraz imienniczka - Aleksandra Szwed.

- W piątek późnym popołudniem Ola urodziła syna. Chłopiec jest zdrowy i przyszedł na świat, zdobywając maksimum punktów Apgar. Noworodek i jego mama czują się świetnie. Teraz Ola zbiera siły po porodzie, a najbliższy czas chce spędzić razem z dzieckiem. Wkrótce także zapadnie decyzja o imieniu dla chłopca - skomentowała koleżanka Oli. My trzymamy kciuki za młode mamy!

Śliczna jak mamusia

21 stycznia do grona szczęśliwych mam dołączyła Anna Wendzikowska. W jednej z warszawskich klinik na świat przyszła Kornelia - córka aktorki i jej narzeczonego, Patryka Ignaczaka.

Ania nie pochwaliła się zdjęciem pociechy. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła jedynie zdjęcie kota Bonda, który dumnie strzeże wejścia do sypialni maleństwa.

Kiedy bocian przyleci za ocean?

Wisłą rodzą się dzieci, a za oceanem zaczęło się odliczanie do przybycia bociana. W roli rodziców za kilka miesięcy zadebiutują Benedict Cumberbatch i jego narzeczona Sophie Hunter.

Niedawno donosiliśmy, że gwiazda "Kości" Emily Deschanel spodziewa się drugiego dziecka. Wydaje się, że jej młodsza siostra, Zooey Deschanel, pozazdrościła jej odmiennego stanu i także zdecydowała się na macierzyństwo. - Jacob (Pechenik, partner Zoey - przyp. red.) i ja nie możemy doczekać się, kiedy poznamy nasze dzieciątko - wyznała szczęśliwa gwiazdka.

Do pieluch po krótszej albo dłuższej przerwie wrócą także Tifanni Amber Thiessen oraz Jennifer Love Hewitt. - Jesteśmy szczęśliwi, mogąc pochwalić się, że nasza rodzina wkrótce powiększy się. Harper nie może doczekać się rodzeństwa - napisała Thiessen. A z kolei Hewitt wyznała: - Odliczamy już dni do porodu!

MG

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Anna Wendzikowska | Aleksandra Szwed

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje