Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aktorski debiut Marcina Mellera

Marcin Meller pojawi się w serialu "Barwy szczęścia". Redaktor naczelny "Playboya" zagra naczelnego serialowego czasopisma "Fotograficzne podróże".

"To mój debiut aktorski, chociaż to za dużo powiedziane, bo mówię zaledwie trzy kwestie. Traktuję to jako żart, nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłem, więc gdy zadzwonił producent z propozycją, powiedziałem Czemu nie?. Jestem przyzwyczajony do programów na żywo, a tu robiłem z 10 dubli! Ani razu kwestii nie udało mi się powtórzyć tak samo"- śmieje się Meller.

Reklama

W odcinku, w którym wystąpi Meller, w redakcji "Fotograficznych podróży" odbywa się wręczenie nagrody za zdjęcie roku. Jej laureatem jest Sam, a nagrodzone zdjęcie zrobił podczas podróży dookoła świata, którą odbył razem z ukochaną Kasią. Ich wyjazd stał pod znakiem zapytania, bo jej rodzice bardzo sprzeciwiali się temu pomysłowi. Jadwiga nawet udawała ciężką chorobę byle odwieść swoją córkę od tego pomysłu. Ale to już tylko wspomnienia.

Podczas uroczystości przyznania nagrody, której nagranie obserwowaliśmy, okazuje się że Sam otrzyma ją z rąk... swojej byłej żony! W tej roli zobaczymy Małgorzatę Litman. Od tej pory była żona zacznie siać zamęt i niepokój w życiu Kasi i Sama. Czy będzie chciała odzyskać byłego męża? Czy ich miłość okaże się na tyle silna, że poradzą sobie z jej podłymi intrygami? Zobaczymy już w grudniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje