Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aktorki na pokazie błyskotek

Znane z serialu "Barwy szczęścia" aktorki - Aleksandra Nieśpielak i Małgorzata Potocka - były gwiazdami pokazu kolekcji biżuterii Lewanowicz, który odbył się w miniony weekend w Nosalowym Dworze w Zakopanem.

Reklama

Wielkie wisiorki, przyciągające wzrok korale i niezwykłe bransoletki marki Lewanowicz od dawna cieszą się wielkim powodzeniem wśród kobiet. Znane z seriali aktorki, które w miniony weekend odpoczywały w Zakopanem, bez wahania zgodziły się wziąć udział w pokazie ozdób z nowej kolekcji firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkcji oryginalnej biżuterii.


Na wybiegu pojawiły się m.in. Małgorzata Potocka i Aleksandra Nieśpielak, czyli Anka i Jolanta Grzelak-Kozłowska z "Barw szczęścia", Małgorzata Pieczyńska, czyli Aniela Gut ze "Szpilek na Giewoncie", Sylwia Wysocka, czyli Barbara Wojciechowska z "Plebanii", oraz Katarzyna Skrzynecka, czyli Irena Murawska z "Bulionerów".


- Uwielbiam błyskotki i jestem wręcz zachwycona nową kolekcją biżuterii Lewanowicz. To prawdziwe arcydzieła! - powiedziała po pokazie Małgorzata Potocka.


Aktorki, które zostały zaproszone, by wziąć udział w prezentacji kolekcji, nie kryły, że wisiorki i korale, które miały na sobie na wybiegu, bardzo im się podobają.
Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej fotorelację z pokazu i zdjęcia gwiazd w biżuterii Lewanowicz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje