Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15557
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agata w niebezpieczeństwie!

Agata wymyka się z domu, by poszaleć z Kamą w klubie... A gdy dzwoni Maria, bez trudu matkę okłamuje. . - Jestem u koleżanki, uczymy się... Muzyka? Gra w pokoju obok!

Ostry makijaż, odważne ciuchy - dziewczyny wyglądają na starsze o kilka lat. I szybko wzbudzają zainteresowanie mężczyzn... Jak zakończy się ich "przygoda" z dorosłością?

Po szalonej zabawie, Kama organizuje "podwójną randkę" - ze studentami, których poznała w klubie. Kamila umawia się z przystojnym Alanem, za to Agata ma spędzić wieczór z Mieszkiem... Obaj chłopcy mają ponad dwadzieścia lat. A nastolatki prawie ich nie znają.
- Studiuje na pierwszym roku... Czasami jest DJ-em w tym klubie, co wczoraj byłyśmy... Muzyka to jego pasja!
Kama opowiada koleżance o Mieszku - i od razu ostrzega:
- Tylko mu przypadkiem nie mów, że jesteśmy w pierwszej licealnej! Bo nie będzie się z nami zadawał... Ja mu powiedziałam, że obie mamy po osiemnaście lat!

Agata jest pewna, że chłopcy zabiorą je do kina albo modnego klubu. Tymczasem studenci wywożą dziewczyny nad Wisłę. Na odludziu, Alan zaczyna namiętnie Kamę całować... A Pyrka - coraz bardziej wystraszona - zostaje sam na sam z Mieszkiem...

Stop! Więcej nie zdradzimy. Czy Agata ulegnie starszemu, pewnemu siebie chłopakowi? A jeśli nie... Jak Mieszko zareaguje, gdy nastolatka go odepchnie? Czy na "randce" może dojść do tragedii? Emisja odcinka numer 730 już w czwartek (powtórka w piątek o 13:15).

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje