Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15919
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

A jednak... Rozenkowie biorą rozwód!

To już pewne! Jacek Rozenek, czyli Artur Chowański z "Barw szczęścia", nie chce dłużej być mężem Perfekcyjnej Pani Domu. Kilka dni temu złożył w sądzie pozew o rozwód, który zakończyć ma jego małżeństwo z gwiazdą TVN.

Początek 2013 roku przyniósł odpowiedź na pytanie, czy Jacek Rozenek rzeczywiście zamierza rozwieść się ze swoją żoną Małgorzatą, znaną lepiej jako Perfekcyjna Pani Domu, o czym przez kilka ostatnich tygodni ubiegłego roku spekulowały tabloidy i portale plotkarskie. 2 stycznia aktor złożył w warszawskim sądzie pozew o rozwód i potwierdził tym samym, że jego małżeństwo wkrótce definitywnie się zakończy.

Reklama

Podobno Jacek i Małgorzata Rozenkowie doszli do wniosku, że ich rozstanie powinno się odbyć bardzo kulturalnie, bez kłótni, bez publicznego prania rodzinnych brudów i bez walki o majątek, jakim dysponują. Uznali, że na ich rozwodzie nie mogą ucierpieć synowie - 6-letni Stanisław i 2-letni Tadeusz - więc jeszcze przed uzyskaniem orzeczenia o zakończeniu małżeństwa ustalili zasady opieki nad dziećmi i uzgodnili kwestie alimentów.

Jeden z tabloidów podał, że Małgorzata dostawać będzie po 1500 złotych miesięcznie na każdego z synów, a Jacek będzie mógł spędzać ze Stasiem i Tadziem co drugi weekend, jeden z wakacyjnych miesięcy oraz ferie i święta.

Podobno przyczyną rozstania Jacka i Małgorzaty Rozenków jest niezgodność charakterów i zupełnie różne myślenie o przyszłości. Pewne jest natomiast to, że oboje małżonkowie chcieliby uzyskać rozwód już na pierwszej rozprawie, by móc jak najszybciej zacząć układać sobie życie osobno.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje