Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 59
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wschodząca gwiazda: Weronika Humaj

Pierwsza miłość kojarzy się Weronice Humaj, czyli Pauli z "Barona24”, z… fioletową gumą do żucia. Sprawdź, kim jest i co jeszcze mówi o sobie młodziutka aktorka w naszym kwestionariuszu osobowym!

21-letnia Weronika Humaj pochodzi z Krakowa. Uczęszczała do liceum muzycznego i równolegle uczyła się w liceum ogólnokształcącym w klasie o profilu politologiczno-dziennikarskim, ale marzy o karierze aktorskiej. Dotychczas zagrała jedynie w "Julii" i właśnie na planie tej produkcji zrozumiała, że aktorstwo jest zawodem, jaki chciałaby wykonywać po ukończeniu szkoły. 

Reklama

Największy sukces, jaki do tej pory odniosła, nie wiąże się jednak z aktorstwem, ale z... muzyką. Kwintet smyczkowy, w którym grała uczęszczając do Szkoły Muzycznej II stopnia, zajął kiedyś III miejsce w międzynarodowym konkursie "Wiosna młodych kameralistów"!

Weronika, choć niezwykle uzdolniona muzycznie, od najmłodszych lat wiedziała, że kariera muzyka nie jest jej pisana.

Po maturze Weronika złożyła papiery na wydziały aktorskie wszystkich państwowych szkół teatralnych w Polsce! W Łodzi przeszła przez pierwszy etap, ale nie podeszła do kolejnego, bo w czasie, gdy się odbywał, musiała być na planie "Julii". Kiedy zdawała egzaminy w Krakowie, nie wiedziała, że została już przyjęta do warszawskiej Akademii Teatralnej (o indeks starało się wtedy ponad 1500 kandydatów, udało się to zaledwie 24 osobom). Na egzaminy do Wrocławia nie musiała już jechać...

Będąc na pierwszym roku Akademii Teatralnej Weronika Humaj nie mogła starać się o żadne role, bo zabrania tego regulamin uczelni. Na szczęście zaproszenie na casting do "Barona24" dostała, gdy była już studentką drugiego roku. Jak się dowiedzieliśmy, Weronika nie miała sobie równych podczas zdjęć próbnych i bez problemy pokonała wszystkie swoje konkurentki!

Czy rola w nowym serialu Dwójki okaże się dla Weroniki przepustką do wielkiej kariery? Przekonamy się o tym już wkrótce. Tymczasem sprawdźcie, co mówi  aktorka w naszym kwestionariuszu osobowym!

Jako dziecko byłam... przekonana, że za pierwsze zarobione pieniądze kupię sobie kasę fiskalną.

Wstydzę się tego, że... jak dostałam od kolegi z przedszkola czekoladę i balon w kształcie serca z okazji Walentynek, na oczach wszystkich przebiłam go szpilką, a czekoladę zjadłam.

Mam słabość do... do pierogów ruskich.

Najbardziej denerwuje mnie... gdy ktoś mnie pospiesza.

Najważniejsza w życiu jest... rodzina.

Mój pierwszy sukces to...  rola Marii w jasełkach.

Mój sposób na dobry humor... wsiadam w pociąg i jadę do Krakowa.

Słowo, którego nadużywam... rozumiesz?

Pierwsza miłość kojarzy mi się z... fioletowa guma do żucia Airwaves.

Podziwiam... swoich rodziców.

Nienawidzę... dżemu.

Chciałabym mieszkać... w drewnianej chatce w górach.

Czuję satysfakcję... gdy ktoś docenia moja prace.

Nie zasnę bez... zamknięcia oczu.

Najbardziej stresuje mnie... kiedy nie jestem pewna tego, co robię.

Zawsze znajdę czas na... zabawę z moimi młodszymi braćmi.

Nie potrafię zrozumieć... jak można nie lubić słodyczy?

Mam ochotę... gdzieś wyjechać i odpocząć.



Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Humaj | Baron24

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje