Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,3
Przeciętny
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Kto jest kim w "Baronie24"? Pierwsze zdjęcia z planu!

Prowadzona przez sympatyczną rodzinę Baronów niewielka stacja benzynowa przy jednej z mało uczęszczanych dróg to miejsce, gdzie rozgrywa się akcja nowego polskiego serialu "Baron24", do którego zdjęcia ruszyły właśnie w Warszawie. Poznajcie szczegóły!Reklama

- "Baron24" to sitcom opowiadający o perypetiach rodziny prowadzącej podupadającą stację benzynową - zdradza producentka Dorota Kośmicka-Gacke.

Bohaterem serialu jest niezwykle przedsiębiorczy Mirek Baron chcący za wszelką cenę uratować rodzinny interes przed bankructwem. Główną rolę - o czym już kilka tygodni temu informowaliśmy jako pierwsi - gra w "Baronie24" Tomasz Karolak, który przez kilka lat wcielał się w Ludwika Boskiego w uwielbianej przez widzów Dwójki "rodzince.pl".

Mirek to kochający mąż i mężczyzna uparcie dążący do sukcesu. Doskonale sprawdza się jako szef i jest przy tym człowiekiem ciekawym świata, twórczym i bardzo rodzinnym. Choć czterdzieste urodziny ma już od pewnego czasu za sobą, wciąż czuje się młody i z nadzieją spogląda w przyszłość. Doskonale zna wszystkich mieszkańców okolicy, w jego życiu ciągle się coś dzieje, a przez stację benzynową, którą prowadzi, przewija się codziennie korowód barwnych postaci. Mirek - jak na dobrego przedsiębiorcę przystało - robi wszystko, bo jego firma przynosiła zyski, ale nie zawsze jest w stanie samodzielnie stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu. Jego największą podporą jest żona Sylwia, którą brawuro gra Izabela Kuna.

Sylwia Baron jest kobietą mającą milion pomysłów na... siebie i swoją pracę, ale też osobą bardzo szczęśliwą i niezwykle oddaną mężowi. Wie, że jest atrakcyjna i mogłaby przebierać w adoratorach, nigdy jednak nie przestaje być lojalna wobec Mirka, którego szczerze i całym sercem kocha. Chociaż w jej małżeństwie nie zawsze układa się tak, jak chciałaby, wierzy, że dokonała właściwego wyboru wychodząc przed laty za mąż za Barona. Niestety, wciąż nie może się z tym faktem pogodzić Teresa, czyli jej... matka (w tej roli doskonała jak zawsze Iwona Bielska). Teresa - apodyktyczna i uwielbiająca rozstawiać wszystkich po kątach energiczna kobieta - marzy, by podobnego błędu, jaki popełniła Sylwia, uniknęła jej ukochana wnuczka Paula. Chciałaby, aby Paula została w przyszłości kimś ważnym i wyrwała się - jak mówi - do wielkiego świata.

Paula, którą w "Baronie24" gra Weronika Humaj, jest ładną i inteligentną dziewczyną. Zgadza się ze swoją babcią, że stacja benzynowa położona na odludziu nie jest miejscem, gdzie mogłaby zrealizować wszystkie swoje marzenia. Chce wyjechać i ułożyć sobie życie w dużym mieście, czego nie może zrozumieć zakochany w niej po uszy Mati - młody pracownik stacji Mirka Barona.

Mati Myłek (wciela się w niego jeden z najzdolniejszych młodych polskich aktorów Michał Meyer) to nieśmiały i nieporadny, czasem zagubiony i roztrzepany chłopak nie potrafiący do końca wykorzystać swoich atutów - tego, że jest bystry i przystojny. Mirek, jego szef, jest dla niego wzorem do naśladowania, czego nie kryje i czym bardzo schlebia Baronowi od zawsze marzącemu, by mieć syna.

Ważne role w życiu całej rodziny Baronów odegrają też trzej mężczyźni, którzy - choć z różnych powodów - będą częstymi gośćmi na stacji prowadzonej przez Mirka. I tak: w roli pogodnego i wiedzącego wszystko o wszystkich kierowcy cysterny zobaczymy znakomitego Piotra Cyrwusa, jako aspirującego do pozycji rzutkiego biznesmena właściciela miejscowego domu weselnego, kantoru i zakładu pogrzebowego pojawiać się będzie w "Baronie24" Rafał Rutkowski, a w nieco zwariowanego i zabawnego... komornika wcieli się Cezary Kosiński.

"Baron24" pojawi się na antenie Dwójki wiosną przyszłego roku.

W naszej galerii znajdziecie pierwsze zdjęcia z planu serialu, który ma wielkie szanse stać się przebojem wiosennej ramówki TVP2. 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Baron24

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje