Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,3
Przeciętny
Ocen: 56
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kim jest pan Zdzisio z „Barona24”?

Kiedy producentka Dorota Kośmicka-Gacke kompletowała obsadę "Barona24", nie miała wątpliwości, że jedynym aktorem, który może wcielić się w przesympatycznego pana Zdzisia w nowym serialu Dwójki, jest Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu".


Reklama

Piotr Cyrwus, którego od marca oglądać będziemy w "Baronie24", był - jak udało się nam ustalić - jedyny kandydatem do roli przesympatycznego pana Zdzisia w nowym serialu Dwójki. Kim jest postać, w którą się wciela?

Zdzisław Bosak to 53-letni kierowca cysterny zaopatrujący stacje benzynowe w paliwo. W młodości, kiedy był w wojsku, zrobił prawo jazdy na... ciągniki siłowe z naczepą i już wtedy nie miał wątpliwości, że praca kierowcy i związane z nią podróże są po prostu jego żywiołem.

- To serdeczny i bardzo uczynny człowiek - mówi o nim Piotr Cyrwus, dodając, że pan Zdzisio jest też mężczyzną bardzo ciekawym świata i dysponującym ogromną wiedzą o wszystkim, co dzieje się w okolicy.

- Jest skarbnicą informacji i niewyczerpanym źródłem niesamowitych opowieści - twierdzi wcielający się z Zdzisia aktor.

Kiedy pan Zdzisław nie pracuje, najchętniej spędza czas z rodziną na działce, która jest jedną z jego największych pasji. Jest religijnym człowiekiem regularnie chodzącym do kościoła i na pielgrzymki, wielkim miłośnikiem audycji radiowych - słucha ich zawsze, gdy siedzi za kierownicą swojej cysterny. Ludzie, których spotyka na swojej drodze, bardzo go lubią za szczerość, otwartość i życzliwość, jakiej nigdy nie skąpi nikomu.

- Można na nim polegać, nikogo nie zawiedzie - mówi Piotr Cyrwus.

Jaką rolę pan Zdzisio odegra w życiu Mirka Barona (Tomasz Karolak) i jego najbliższych? Przekonamy się o tym już w marcu, kiedy "Baron24" trafi na antenę TVP2. Zdradzamy, że Piotr Cyrwus jako Zdzisław Bosak pojawi się już w 1. odcinku nowego serialu Dwójki.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Baron24 | Piotr Cyrwus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje