Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 59
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Baron24": W roli głównej... samochód

Bohaterami dwóch premierowych odcinków "Barona24", jakie Dwójka wyemituje w piątek o godzinie 20.40 i 21.10, będą... samochody - maleńki smart, w którym zaklinuje się potężny mężczyzna (Michał Piela) i nowiutkie auto Staszka Rybskiego (Wojciech Mecwaldowski).Reklama

W "Potędze miłości" (15. odcinek "Barona24" - emisja w TVP2 9 maja o godzinie 20.40) Mirek Baron (Tomasz Karolak) oraz pracujący na jego stacji Mati (Michał Meyer) zmierzą się z zadaniem wydawałoby się nie do wykonania!

Będą musieli uwolnić zakleszczonego wewnątrz miniaturowego smarta-pułapki... wielkoluda (Michał Piela).

Autko zatarasuje drzwi wejściowe na stację, a jedynym sposobem, by pozbyć się go z podjazdu i odblokować dostęp do dystrybutorów paliwa, będzie po prostu wyciągnięcie z niego kierowcy. Historia uwięzionego w smarcie mężczyzny tak bardzo wzruszy Mirka i Matiego, że zrobią wszystko, by mu pomóc.

Okaże się, że facet w smarcie jechał właśnie na ślub swej ukochanej, aby wyznać jej miłość i błagać, by nie wychodziła za mąż za innego. Niestety, jego samochód popsuł się, a w warsztacie, w którym go zostawił, dano mu auto zastępcze - właśnie smarta.

Romantycznemu wielkoludowi jakoś udało się wejść do środka, więc jechał, dopóki starczyło mu paliwa. Pusty bak postanowił napełnić na stacji Barona, ale nie spodziewał się, że nie będzie w stanie wysiąść z samochodu...

W "Samochodzie w życiu mężczyzny" (16. odcinek "Barona24" - emisja w TVP2 9 maja o godzinie 21.10) także najważniejszy będzie samochód. Tym razem jednak chodzić będzie o nową "wypasioną" brykę Staszka Rybskiego (Wojciech Mecwaldowski) skradzioną w lesie w pobliżu stacji Mirka.

Staszek postawi na nogi całą załogę stacji, a jego rozpacz z powodu straty samochodu udzieli się niemal wszystkim. Zdradzamy, że rozpacz Rybskiego będzie tym większa, że auto nie było ubezpieczone...

Czy Staszek odzyska skradziony samochód? Czy facetowi w smarcie uda się wydostać z pułapki? Jak w obliczu tragedii obu mężczyzn zachowa się Mirek Baron? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższy piątek, kiedy Dwójka rozpocznie emisję dwóch kolejnych premierowych odcinków "Barona24".

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Baron24

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama