Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 59
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Baron24": Uciekająca panna młoda

Stację benzynową Mirka Barona (Tomasz Karolak) odwiedzają najróżniejsi klienci. Tym razem pojawi się na niej pijana panna młoda, która uciekła z wlasnego wesela! W tej roli zobaczymy Sylwię Arnesen, czyli Mirkę z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem“. Sprawdź szczegóły!Reklama

Ujawniamy, że Sylwię Arnesen zobaczymy w 13. odcinku "Barona24“ zatytułowanym "Jednoręki bandyta“ (emisja w piątek 25 kwietnia). Gdy tylko jej bohaterka pojawi się w sukni ślubnej na stacji benzynowej, od razu będzie wiadomo, że uciekła z własnego wesela. Okaże się, że dzień, który wyobrażała sobie jako najwspanialszy w życiu, jest... jednym wielkim koszmarem. Powód? Podczas wesela nieoczekiwanie odkryje, że nowo poślubiony mąż ją zdradza! Słowem, swoje zamażpójście na zawsze już zapamięta jako... traumatyczne przeżycie.

- Fajki, whisky i chusteczki - rzuci uciekająca panna młoda do stojącego za ladą Matiego (Michał Meyer), a gdy chłopak zapyta ją, co się stało, zwierzy mu się, że znalazła dowód na to, iż została zdradzona przez mężczyznę, którego właśnie poślubiła.

- Faceci to świnie! - tak rozpocznie swoją opowieść i zrelacjonuje Matiemu ze szczegółami, co wydarzyło się na jej weselu.

- Znalazłam w kieszeni jego marynarki paczkę gumek! I to jeszcze o smaku kiwi... A przed ślubem wyraźnie mówiłam, że nie znoszę kiwi! - mówić będzie rozhisteryzowana panna młoda, a Matiemu po prostu zabraknie słów, by ją uspokoić.

- Z tym kiwi to nie jest tak, jak myślisz - powie tylko.

Wizyta panny młodej na stacji benzynowej nie skończy się jedynie na rozmowie z Matim. Chłopak zostanie zmuszony przez swoją klientkę do asystowania jej w tańcu. Razem odtworzą jeden z układów choreograficznych ze znanego filmu "Dirty Dancing", po czym wylądują na podłodze...

Jaki będzie finał niecodziennego spotkania Matiego ze zdesperowaną panną młodą? Odpowiedź na to pytanie padnie już dziś o godz. 20.40, kiedy TVP2 wyemituje 13. odcinek “Barona24" pt. “Jednoręki bandyta". 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Baron24

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje