Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 59
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BarON24": Tylko u nas! Viola Kołakowska na stacji benzynowej!

Violetta Kołakowska, życiowa partnerka Tomasza Karolaka, wystąpi gościnnie w jednym z odcinków serialu TVP2 pt. "BarON24". Sprawdź, w jakiej roli!


Reklama


Violetta Kołakowska, którą szeroka widownia serialowa zna m.in. jako doktor Rentgen z "Daleko od noszy" czy policjantkę Olgę Rojewską z "Kryminalnych", tym razem wcieli się w postać Gabrysi Trzaskalskiej, przyjaciółki Sylwii Baron (Izabela Kuna) z czasów młodości.

Zdradzamy, że przeżywająca kryzys wieku Sylwia Baron postanowi poprawić sobie humor i dlatego odezwie się do swojej koleżanki sprzed lat, Gabrysi Trzaskalskiej. Scenarzysta Mikołaj Korzyński tak scharakteryzował tę postać: "podradomska piękność w typie Natalii Siwiec. Ma sportowo-młodzieżową "stylówę": modny szary dresik, air-najki, modną czapkę i markowe przeciwsłoneczne okulary".

Niestety, przyjaciółka nie będzie mogła akurat rozmawiać przez telefon. Powód? Właśnie siedzi w turbanie z ręcznika i poddaje się zabiegowi robienia pazurów. Ale gdy Sylwia zaproponuje jej spotkanie, zareaguje entuzjastycznie. Dwie godziny później będzie już na stacji benzynowej Baronów.

Gabrysia niespecjalnie pozwoli wygadać się podłamanej Sylwii, bo - jak się okaże - sama ma mnóstwo do powiedzenia. Niedawno odeszła od chorobliwie zazdrosnego męża, który tylko sapał i chrapał. I nawet terapia małżeńska nie pomogła. Teraz Gabrysia ma już chłopaka-rajdowca i zresztą nie tylko jego. Matiego (Michał Meyer) również - ku wściekłości Pauli (Weronika Humaj) - zacznie kokietować.

Trzaskalska nie omieszka pochwalić się Sylwii, że ostrzyknęła sobie kontur ust i bruzdy na czole. Matiemu zaś powie, że dla gibkości trenuje jogę i zna wszystkie sekrety kamasutry. I pomyśleć, że to tylko początek atrakcji, jakie rodzinie Baronów zafunduje Gabrysia Trzaskalska!

Dodajmy, że Violettę Kołakowską zobaczymy w 24. odcinku "BarONa24" zatytułowanym "Być jak Gabrysia Trzaskalska". Jego premierę telewizyjna Dwójka zaplanowała na piątek 30 maja.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Violetta Kołakowska | Baron24

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje