Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,3
Przeciętny
Ocen: 58
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Baron24": Nikt nie będzie tym, za kogo się podaje!

Komornik zajmie konto Barona, Staszek pojawi się na stacji, by odbić Mirkowi żonę, a Teresa postawi sobie za punkt honoru wyswatać wnuczkę z chłopakiem, któremu żeniaczka nigdy nawet nie przyjdzie do głowy. W nowym serialu Dwójki "Baron24" nikt tak naprawdę nie będzie tym, za kogo się podaje!Reklama

Cały świat sprzysięgnie się przeciwko Mirkowi Baronowi (Tomasz Karolak)! Nie dość, że będzie miał kłopot z najbliższymi, to jeszcze na jego stacji pojawią się przedziwni osobnicy, którzy zakłócą mu spokój.

Parada osobliwych postaci

Pijana panna młoda uciekająca z własnego wesela (Sylwia Arnesen), bardzo postawny mężczyzna zaklinowany w miniaturowym samochodzie smart (Michał Piela), zamaskowany intruz (Rafał Rutkowski) - to zaledwie trzy z niezliczonej ilości klientów, którym Mirek stawić będzie musiał czoła. Na szczęście i panna młoda, i kierowca smarta szybko znikną z życia Barona, a człowiek w masce okaże się jego starym przyjacielem Grzesiem, przedsiębiorczym właścicielem domu weselno-pogrzebowego zawsze gotowym pomóc kumplowi.

Co Mirkowi spędzi sen z oczu?

Mirkowi, właścicielowi niewielkiej stacji benzynowej położonej tuż obok - a jednak z dala - autostrady, sen z oczu spędzać będzie widmo utraty rodzinnej firmy. Komornik (Cezary Kosiński), choć wydawał się bardzo przyjacielsko nastawiony do Mirka, zdecyduje się jednak zająć jego konto bankowe i zlicytować stację...

W dodatku w Gródku zjawi się odwieczny rywal Barona, obyty w świecie playboy Staszek Rybski (Wojciech Mecwaldowski), który za wszelką cenę będzie chciał odzyskać względy swej dawnej ukochanej, a obecnej żony Mirka, Sylwii (Izabela Kuna).

Nieoczekiwanie Staszek znajdzie sprzymierzeńca w wiecznie ze wszystkiego niezadowolonej teściowej Barona! Teresa (Iwona Bielska) uzna bowiem, że jeśli zięć straciłby firmę, jej córka wreszcie mogłaby wyjechać w daleki świat i uwolnić się od mężczyzny, u boku którego wiedzie nudne według Teresy życie.

- Teresa jest jedną z najbarwniejszych postaci, jakie miałam okazję grać do tej pory - twierdzi Iwona Bielska. - To kobieta z piekła rodem! - żartuje aktorka.

Zaręczyny i nieudane swaty

Życie napisze i dla Mirka, i dla jego teściowej zupełnie inny scenariusz niż ten, jaki wymyśliła Teresa. Baronowi uda się przechytrzyć Komornika, a który z kolei zakocha się z wzajemnością w... Teresie.

Dojdzie nawet do romantycznych zaręczyn! Teściowa, straciwszy nadzieję na lepsze życie dla Sylwii, postanowi w zamian uporządkować życie wnuczki Pauli (Weronika Humaj) i odstraszyć smalącego do niej cholewki Matiego (Michał Meyer).

Kiedy na stacji zjawi się elegancki Cybula (Tomasz Dedek) z przystojnym synem Bogusiem (Krystian Biłko), Teresa postawi sobie za punkt honoru wyswatać chłopaka z Paulą. Będzie zdruzgotana, gdy okaże się, iż uroczy Boguś wolałby związać się z kim innym!

Kłopoty to jego specjalność!

Kłopoty to zdecydowanie specjalność Mirka Barona. Na szczęście jego wdzięk i umiejętność zjednywania sobie ludzi sprawią, że nie straci optymizmu i nigdy się nie podda, a o radę w najtrudniejszych sytuacjach zawsze będzie mógł się zwrócić do niezastąpionego pana Zdzisia (Piotr Cyrwus) - mężczyzny, który żadnej pracy i żadnych wyzwań się nie boi.

- Mirek po prostu nie boi się brać sprawy w swoje ręce - mówi Tomasz Karolak.

Czy Baronowi uda się pokonać wszystkie przeciwności, jakie zgotuje mu los?

Na 3. i 4. odcinek "Barona24" Dwójka zaprasza w piątek 14 marca o godzinie 20.40 i 21.05.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Baron24 | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje