Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 59
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Baron24": Już dziś premiera nowego serialu Dwójki

Wielka eksplozja spowoduje, że stacja Mirka Barona (Tomasz Karolak) wyleci w powietrze i w jednej chwili zmieciona zostanie z powierzchni ziemi... Nowy serial Dwójki "Baron24" rozpocznie się naprawdę wybuchowo. Na szczęście wybuch tylko przyśni się Mirkowi, jednak to, co nastąpi, gdy się obudzi, również okaże się... koszmarem!


Już dziś - 7 marca - wieczorem Dwójka wyemituje 1. odcinek serialu, który ma spore szanse stać się hitem wiosennej ramówki TVP2. Z Mirkiem Baronem (Tomasz Karolak), jego żoną Sylwią (Izabela Kuna), córką Paulą (Weronika Humaj) i teściową (Iwona Bielska) spotykać się będziemy w każdy piątek aż dwa razy - o godzinie 20.40 i 21.05.

Reklama

"Baron24" jest pierwszym polskim serialem, którego akcja rozgrywa się na stacji benzynowej. To także jeden z niewielu polskich sitcomów realizowanych na podstawie oryginalnego scenariusza, a nie - co od kilku lat jest niemal regułą przy tego typu produkcjach - na podstawie formatu zakupionego od zagranicznych stacji telewizyjnych. Autorami scenariusza do "Barona24" są Mikołaj Korzyński i Doman Nowakowski. Spod pióra pierwszego z nich wyszły scenariusze do seriali "Dziki" i "Król przedmieścia" oraz filmów "Poranek kojota" i "Chłopaki nie płaczą", drugi ma na swoim koncie scenariusze m.in. do kultowej "Świętej wojny", niezapomnianych "Miodowych lat" i przebojowego "39 i pół". Wieloma sukcesami może się też pochwalić reżyser "Barona24" Adek Drabiński, który współpracował z Andrzejem Wajdą przy realizacji "Pana Tadeusza" i z Jerzym Hoffmanem na planie "Ogniem i mieczem", a wyreżyserował m.in. mazurską sagę "Nad rozlewiskiem", kilkanaście odcinków "Rodziny zastępczej", "rodzinki.pl" oraz "Facetów do wzięcia".

Zdjęcia do 26-odcinkowego "Barona24" rozpoczęły się 11 grudnia ubiegłego roku, a na planie - oprócz odtwórców głównych ról - gościło już mnóstwo świetnych aktorek i aktorów na czele z Sylwią Arnesen, Rafałem Rutkowskim, Michałem Pielą, Wojciechem Mecwaldowskim i Robertem Rozmusem.

Przypominamy, że na premierę dwóch pierwszych odcinków nowego serialu Dwójka zaprasza już dziś wieczorem o godzinie 20.40 i 21.05.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Baron24 | Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje