Reklama

Baron24

Ocena
serialu
4,4
Przeciętny
Ocen: 59
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Baron24": Czy Mati ulegnie urokowi przyjaciółki Sylwii?

Pod nieobecność Mirka (Tomasz Karolak) w odwiedziny do Sylwii (Iza Kuna) wpadnie jej dawna przyjaciółka Gabrysia (Viola Kołakowska) - wielka miłośniczka jogi, botoksu i... młodych mężczyzn. Krzątający się po stacji Mati (Michał Meyer) od razu wpadnie jej w oko!


Reklama


Gabrysia Trzaskalska (Viola Kołakowska) - świeżo rozwiedziona rówieśnica Sylwii związana z przystojnym rajdowcem i romansująca ze sporo od niej młodszym instruktorem jogi - wpadnie na stację Baronów niczym burza i zaproponuje Sylwii, by urządziły sobie miły babski wieczór.

Sylwia co prawda miała nadzieję, że koleżanka zabierze ją ze sobą "między ludzi", ale Gabrysia stanowczo odmówi, tłumacząc, że właśnie się "obotoksowała" i nie jest jeszcze gotowa pokazać się znajomym.

- Mam w aucie dwa włoskie wina, zabawimy się - oznajmi tonem nie znoszącym sprzeciwu i poprosi Matiego, by zatankował jej samochód, a przy okazji przyniósł butelki.

Mati od razu wpadnie Gabrysi w oko. Upewniwszy się, że Sylwia nie ma z nim romansu, zacznie go bezczelnie podrywać, co Matiemu wcale nie będzie przeszkadzało. W pewnym momencie - już po wypiciu wina - zalotnie trzepocąc rzęsami, zacznie przekonywać chłopaka, że powinien związać się z dojrzałą, doświadczoną kobietą.

- Najlepszą partnerką dla ciebie będzie kobieta po przejściach, potrafiąca czytać w twoich myślach, odgadująca twoje pragnienia. Kochanka doskonała, nie musisz jakoś daleko nie szukać - powie, dając Matiemu do zrozumienia, że nie nie miałaby nic przeciwko, aby... zapomnieć się na chwilę w jego ramionach!

Jak zachowa się Paula (Weronika Humaj), gdy dostrzeże, że koleżanka jej mamy chce zawrócić w głowie Matiemu? Czy Mati ulegnie urokowi Gabrysi Trzaskalskiej? Jak zakończy się impreza na stacji Mirka?

Na 24. odcinek "Barona" ("Być jak Gabrysia Trzaskalska") z udziałem Violi Kołakowskiej Dwójka zaprasza już dziś - 6 czerwca - o godzinie 21.10. Pół godziny wcześniej - o 20.40 -  wyemitowany zostanie odcinek zatytułowany "Gry i zabawy".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje