Reklama

Royal Pains

Bananowy doktor

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 174
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Medyczny McGyver!

Hank Lawson (Mark Feuerstein) w mgnieniu oka staje się ulubieńcem bogaczy. Co sprawia, że bohater "Bananowego doktora" jest dla nich tak atrakcyjny?

Pech chciał, że zamiast opiekować się zoperowanym fundatorem szpitala, w którym pracował, Hank Lawson (Mark Feuerstein) zajął się ratowaniem życia kolejnego pacjenta.

Reklama

Niestety, milioner zmarł, a młody i obiecujący lekarz wyleciał z prestiżowego nowojorskiego szpitala z wilczym biletem. Załamany i porzucony przez narzeczoną, zaszył się w domu i zapuścił korzenie przed telewizorem.

Dopiero młodszy brat Evan (Paulo Constanzo) wyrwał go ze szponów otępienia i popchnął wprost w ramiona bogaczy z Hampton.

Szybki i sprytny

Kiedy uratował jedną z "nadzianych" panienek bawiących się na imprezie u niemieckiego multimilionera Borisa Kuestera von Jurgens- Ratenicza (Campbell Scott), zaskarbił sobie jego sympatię i pracę. Borisowi się nie odmawia - w ten sposób Hank został consierge, czyli osobistym lekarzem na telefon.

Szybkość w stawianiu trafnych diagnoz i niekonwencjonalne metody działania Lawsona sprawiły, że został okrzyknięty przez miejscowych "Medycznym MacGyverem", a świadczone przez niego usługi stały się najbardziej pożądane.

Już w pierwszych dniach stałego pobytu na wyspie Hank ratuje chorego na hemofilię Tuckera za pomocą... długopisu, taśmy klejącej i butelki wódki. Później robi się tylko ciekawiej. Nasz utalentowany doktor wykonuje trepanację czaszki z użyciem wiertarki... Hank ma pecha do imprez, na których się pojawia. Oto na jednej z nich goście zaczynają bardzo źle się czuć.

Za namową Lawsona zgadzają się na kwarantannę. Dzięki ręcznie skonstruowanemu mikroskopowi udaje mu się "namierzyć" bakterię odpowiedzialną za zachorowania.

A cóż można powiedzieć o przeprowadzonej tracheotomii między kadziami z winem, albo leczeniu dziewczyny ugryzionej przez hodowanego przez Borisa rekina? To tylko namiastka szokujących wyczynów Hanka.

Nowa misja

Największą zagadką jest tajemniczy Boris. Z czasem okazało się, że Niemiec jest nieuleczalnie chory i zlecił Hankowi wynalezienie dla niego lekarstwa.

nex

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bananowy doktor | Mark Feuerstein

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje