Reklama

Bad Boy

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 66
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bad Boy": Finał już 16 stycznia w Polsat Seriale!

Między prezesem Bogdanowiczem a Pablem wciąż toczy się nierówna walka o klub. Mężczyźni nie mają zamiaru odpuścić w nieczystej grze, a zwycięzca może być tylko jeden... Działacz sportowy, który od lat kieruje Unią, próbuje umocnić swoje stanowisko za wstawiennictwem najważniejszych polityków w mieście. Grupa "Kanibali" nie ma zamiaru bezczynnie patrzeć na jego zagrania i przygotowuje kontratak. Jaki będzie finał serialu? Odpowiedź już 16 stycznia na antenie Polsatu Seriale.

Po śmierci Twardego Pablo (Antoni Królikowski) obejmuje dowodzenie wśród Kanibali. Jego aspiracje sięgają jednak wyżej - pragnie przejąć cały WKS Unia. Kiedy prezes Bogdański (Zbigniew Zamachowski) odmawia mu sprzedaży klubu, Paweł planuje zamieszki na stadionie.

Reklama

Kanibale pod przykrywką pomocy niepełnosprawnym wnoszą na stadion nielegalne race. Ola (Katarzyna Zawadzka) pod pozorem pomocy przy przejęciu klubu coraz bardziej zbliża się do Pawła. Powoduje to coraz większą złość Piotra (Maciej Stuhr). Jej oddanie sprawie zaczyna być również kwestionowane przez policjanta Adama Kosa (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę Dąbrowską (Małgorzata Kożuchowska).

Po przejęciu WKS Unia wychodzi na jaw zadłużenie klubu. Pablo (Antoni Królikowski) zdaje się tym nie przejmować, zaś Ola (Katarzyna Zawadzka) widzi w tym szansę na wejście w szeregi Kanibali i rozpracowanie ich siatki powiązań narkotykowych.

Dziewczyna jednak coraz mocniej angażuje się w swoją relację z Pawłem, co może stanąć na przeszkodzie całej operacji.

Tymczasem Unia nie radzi sobie w rozgrywkach ligowych, co powoduje napięcie wśród kibiców. Kiedy policja otrzymuje informację o tonie nielegalnej kokainy płynącej do Polski na zlecenie Kanibali, data zakończenia całej akcji zostaje ustalona.

Emisja trzeciego i czwartego odcinka już 16 stycznia od 21:00 tylko w Polsat Seriale.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama