Bad Boy

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 122
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bad Boy": Antoni Królikowski w szczerym wyznaniu. "Robiłem rzeczy, których nie powinienem"

Antoni Królikowski często gości na łamach prasy plotkarskiej, niekoniecznie za sprawą swojej twórczości artystycznej. Ostatnio głośno jest o jego domniemanym ślubie z Joanną Opozdą. Aktor niedawno był gościem w programie Magdy Mołek. Znany aktor opowiedział dziennikarce o wspomnieniach ze swojego pierwszego razu i kiedy do niego doszło. Jak wyglądały miłosne początki Antka?

Antoni Królikowski i jego pierwszy raz

Jakiś czas temu w sieci ukazał się internetowy podcast Magdaleny Mołek pt. "Z pokolenia na pokolenie". Celem programu było odnalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące ewolucji spojrzenia na związki, celów aplikacji randkowych oraz rozstań. W programie dziennikarki gościli Natasza Parzymies i Antoni Królikowski. W przypadku aktora rozmowa zeszła jednak na temat jego intymnego życia. Antoni w kilku słowach zwierzył się dziennikarce, kiedy przeżył swój pierwszy raz i jak go wspomina.

"Lata temu przeżyłem swój pierwszy zawód miłosny. Jestem już takim pokoleniem, które przeżyło gimnazjum. Bardzo szybko dojrzewałem do pewnych tematów i robiłem nagle rzeczy, których robić nie powinienem" - zaczął opowiadać. Dalej Antoni Królikowski wymieniał, że w jego życiu najpierw pojawiły się dziewczyny, a potem pierwsze imprezy i miłosne zbliżenia z kobietami. 32-letni aktor zdradził też, ile miał lat, gdy przeżył swój pierwszy raz.

Reklama

"Myślę, że u mnie za dużo za wcześnie się to wszystko zaczęło. Mój pierwszy raz miałem w wieku 14 lat" - powiedział. Za przyczyny swojego tak szybkiego rozpoczęcia życia miłosnego aktor wskazał wzorce pokoleniowe, które obowiązywały w jego czasach.

"Mieliśmy wszczepioną taką koncepcję pokolenia, które musiało dojrzeć szybciej, bo chciano byśmy udawali, że jesteśmy bardziej dorośli niż w rzeczywistości. [...] My weszliśmy w tę narrację i do dzisiaj z tego powodu borykamy się z pewnymi kłopotami. Nam ten okres dojrzewania po prostu namącił. [...] Byliśmy trochę do tego przymuszeni i ciekawi świata" - wyznał.

"Bad Boy": Joanna Opozda i Antoni Królikowski planują ślub? 

Antoni Królikowski i jego związki

Antoni Królikowski przez lata miał kilka partnerek! Był związany m.in. z Laurą Breszką, Katarzyną Dąbrowską, Joanną Jarmołowicz, Samuelą Górską i Katarzyną Sawczuk. Dużym zainteresowaniem mediów cieszył się także jego związek z Julią Wieniawą. Niestety, nie przetrwał on próby czasu i para rozstała się w 2018 roku.

Obecnie Antonii Królikowski jest w szczęśliwym związku z Joanną Opozdą. Choć niedawno pojawiły się plotki o rozstaniu pary, to teraz portale spekulują o zbliżającym się ślubie zakochanych w sobie aktorów! Według mediów, do ceremonii ślubnej ma dojść już na początku sierpnia.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF FM
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy