Reklama

"Aż po sufit!": Od terapii do wybaczenia?

Po traumatycznych przejściach Kama (Karolina Staniec) zdecyduje się wybaczyć całe zło Danielowi (Cezary Łukaszewicz), jakie jej wyrządził. Narkotyki, pobicie, erotyczne video i inne ekscesy... Poznaj szczegóły!Za namową młodej Domirskiej uzależniony od palenia metamfetaminy chłopak zgłosi się na terapię w klinice odwykowej.

Zdradzamy, że 6. odcinku “Aż po sufit!" (emisja we wtorek 6 października o godz. 21.30 w TVN) spoglądając w lustro, Kama dojdzie do wniosku, że - mimo wszystko - musi wybaczyć Danielowi.

I sobie zresztą też. Bo jeśli da radę zmierzyć się z prawdą, to dalej może być już tylko lepiej.

Daniel w końcu przyzna się, że jest chory. Powie Kamie, że nic mu już nie zostało. Tylko ona! Padnie przed nią na kolana i - szlochając - zacznie błagać, by go nie zostawiała, bo bardzo jej potrzebuje. Wyzna miłość i szczerze przeprosi za wszystkie grzechy.

Reklama

Okaże się, że nie wie, dlaczego erotyczne video z udziałem młodej Domirskiej wysłał do agencji i do Domirskich.

- Zapaliłem i nie byłem sobą - wyzna autentycznie skruszony i zrozpaczony. - Byłem zły, że mnie rzuciłaś. I byłem naćpany.

Kama najpierw nazwie go żałosnym ćpunem, który upadł tak nisko, że niżej już nie można, ale potem zacznie przekonywać go, że zasługuje na szansę i na nowe życie.

Efekt? Z ust byłego już dyrektora artystycznego agencji reklamowej padną znamienne słowa: "Cześć. Mam na imię Daniel. Zrobiłem kilka rzeczy, których bardzo żałuję i nie wiem, czy kiedyś sobie wybaczę“.

Czy to oznacza, że Kama i Daniel do siebie wrócą?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aż po sufit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy