Reklama

Aż po sufit!

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 167
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Aż po sufit": Małgorzata Foremniak wraca do pracy w serialach

Małgorzata Foremniak, która status gwiazdy zawdzięcza roli doktor Zofii Stankiewicz-Burskiej z „Na dobre i na złe”, w ciągu sześciu ostatnich lat pojawiała się jedynie w trzech produkcjach telewizyjnych w gościnnych epizodach. Teraz wraca do pracy w serialach na pełny etat!


Reklama

To już pewne – Małgorzata Foremniak gra jedną z głównych ról w nowym serialu „Aż po sufit!”, który jesienią pojawi się na antenie TVN, a do którego zdjęcia właśnie się rozpoczynają. Będzie to współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi. „Aż po sufit!” jest adaptacją australijskiego serialu „Packed to the Rafters” realizowanego w latach 2008-2013 i cieszącego się w Australii mianem kultowego!

Małgorzata Foremniak, której występy na małym ekranie w ciągu kilku ostatnich lat ograniczały się właściwie jedynie do udziału w show „Mam talent!”, nie kryje, że jest bardzo zadowolona, że ma przed sobą pracowite miesiące na planie „Aż po sufit!”.

- Flesze skierowane na mnie przygasły – powiedziała niedawno w wywiadzie, dodając, że kiedyś rozpoznawalność i popularność zabrały jej poczucie bezpieczeństwa, że tabloidy bezczelnie opisywały jej życie prywatne w pełnych kłamstw i oszczerstw artykułach.

- Od pewnego czasu nie jestem już jednak dla mediów tak interesująca jak dawniej – stwierdziła, nie kryjąc, iż bardzo ją to cieszy.

Małgorzata Foremniak przeszła – jak sama mówi – wielką przemianę: nauczyła się cieszyć z drobnych przyjemności, zaczęła doceniać samotność i polubiła ją, odcięła grubą kreską to, co było, od tego, co jest.

- Zaczęłam spoglądać na wszystko z dystansem, nie wchodzę emocjonalnie w coś, co może okazać się porażką – stwierdziła w wywiadzie. Niewykluczone, że główna rola w nowym serialu TVN sprawi, iż nazwisko Małgorzaty Foremniak znów stanie się jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Aktorka jednak dziś już wie, jak radzić sobie z popularnością, plotkami czy natrętnymi paparazzi i jest gotowa, by odnieść kolejny sukces!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje