Reklama

Aż po sufit!

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 170
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Aż po sufit!": Kto jest kim w sadze rodu Domirskich?

"Aż po sufit!" to współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i nieoczekiwanych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi – zapowiada producentka Dorota Chamczyk. – Oto pod wspólnym dachem spotykają się różne osobowości i charaktery. Czy w obliczu różnorakich wzlotów i upadków oraz walki o własne marzenia Domirscy mogą liczyć na siebie nawzajem? Czy potrafią się szanować i rozmawiać ze sobą?


Reklama

Główni bohaterowie - Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej Domirscy (Cezary Pazura) - to małżeństwo z 25-letnim stażem i  trójką dorosłych dzieci, które najpierw wyfruwają z rodzinnego gniazda, by wkrótce potem do niego wrócić. Już w pierwszym odcinku okaże się, że ta familia skrywa mnóstwo sekretów. W kolejnych jej tajemnice będą stopniowo wychodziły na jaw.

Joanna Domirska (Edyta Olszówka)

Wychowała się w Gdyni w szczęśliwej rodzinie. Swojego męża poznała w 1987 r. na koncercie rockowym. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Przeszła wiele życiowych zakrętów: rozkręcała firmę, równocześnie studiowała, pracowała i wychowywała dzieci.  Jest księgową.  Choć pracuje w jednej z firmie z mężem, nie mają siebie dosyć. Wręcz przeciwnie - marzą, aby mieć czas tylko dla siebie. Decyzje podejmują wspólnie, ale w wielu sytuacjach to ona ma decydujący głos. To ona pilnuje domowego budżetu. Joanna jednoczy rodzinę - wie, kiedy kimś należy potrząsnąć a kiedy wskazana jest delikatność. Jest optymistką.

Andrzej Domirski (Cezary Pazura)

Ojciec trójki dorosłych dzieci. Rodzina jest dla niego najważniejsza. Sam nie miał łatwego dzieciństwa - jako dziecko został oddany do adopcji. Nie boi się problemów i przeciwności losu. Życie nauczyło go przede wszystkim tego, że może liczyć tylko na siebie. W wolnym czasie gra amatorsko w piłkę nożną. Za najcenniejszą rzecz, jaką posiada, uważa buty Kazimierza Deyny. Gra także na gitarze. Potrafi być uparty, ale ma miękkie serce. Pracuje w firmie elektrycznej.

Kama Domirska (Karolina Staniec)

Najstarsze dziecko Joanny i Andrzeja, oczko w głowie ojca. Od początku wykazywała się charakterkiem - uparta i ambitna. Chce zawojować świat. Ma artystyczna duszę i talent plastyczny. Pracuje w agencji reklamowej. Ma cięty język, wyczucie ironii. Zakochana i związana z Danielem (Cezary Łukaszewicz), dyrektorem artystycznym agencji reklamowej.

Tomek Domirski (Kamil Szeptycki)

Jest zadowolonym z życia barmanem, bez wielkich marzeń na przyszłość. O nic nie chce walczyć. Wyprowadza się tuż obok - do swojego kumpla Milo (Piotr Żurawski). Dziewczyny traktuje dość rozrywkowo, ale w pierwszej serii poznaje swoją wielką miłość Zośkę (Alicja Juszkiewicz).  Ma duży dystans do siebie i świata.

Łukasz Domirski (Krzysztof Chodorowski)

Najmłodsze dziecko Joanny i Andrzeja, żonaty z Natalią.  Cierpi na nadmiar ambicji, ma kompleks prowincji i ojca elektryka bez dyplomu. Jego celem życiowym jest wielki biznes i wielkie pieniądze.  Ambitny, ale niecierpliwy. Często, by osiągnąć cel, wybiera drogę na skróty.

Natalia Domirska (Erika Karkuszewska)

Atrakcyjna jedynaczka, córka bogatego dewelopera Krzysztofa (Mariusz Bonaszewski) oraz Tamary Maierów (Dorota Segda). Wychowana w luksusie, marzy o ciepłej, normalnej rodzinie, dlatego pokochała Domirskich. Chce uciec spod skrzydeł ojca, który chce mieć ją przy sobie w swojej firmie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aż po sufit | Cezary Pazura | Edyta Olszówka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje