Reklama

Aż po sufit!

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Aż po sufit!": Już dziś premiera!

Współczesna saga rodzinna w gwiazdorskiej obsadzie. Słodko-gorzka opowieść o cieniach i blaskach życia, o sile rodzinnych więzi i konfrontacji marzeń z rzeczywistością.


Reklama

Joanna (Edyta Olszówka) i Andrzej (Cezary Pazura) mają za sobą 25 lat udanego pożycia małżeńskiego i szansę na przeżycie "drugiej młodości" teraz, kiedy owoc ich wielkiej miłości - trójka dorosłych już dzieci - wyfrunęła z rodzinnego gniazda.

Koniec dobrego

Żyć nie umierać - myślą sobie Domirscy, gdy nagle przekonują się o prawdziwości powiedzenia "Małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - duży kłopot". Kiedy Asia i jej mąż zaczynają przypominać sobie uroki życia tylko we dwoje, do ich drzwi po kolei pukają pociechy.

Lawina kłopotów

Tym samym pod jednym dachem spotykają się diametralnie różne charaktery i temperamenty. Zbuntowana Kama (Karolina Staniec) jest najstarsza z trojga dzieci Domirskich. Dziewczyna wraca na łono rodziny, gdy jej związek z kolejnym już chłopakiem okazuje się toksyczną pułapką. O wiele większym szczęściarzem, jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie, jest najmłodszy z rodzeństwa - syn Łukasz (Krzysztof Chodorowski). Jego serce bije dla wywodzącej się z rodziny milionerów Natalii (Erika Karkuszewska). Młody Domirski ma kompleks związany z pochodzeniem swojej wybranki i sam jest gotowy zostać człowiekiem sukcesu za wszelką cenę. Niestety, początki mogą być trudne, a do luksusów łatwo się przyzwyczaić. Życie ponad stan szybko wpędza go w poważne długi.

Razem, ale osobno

Z kolei środkowa pociecha Asi i Andrzeja - Tomek (Kamil Szeptycki) opuścił rodzinny dom, ale tylko teoretycznie - w rzeczywistości zamieszkał obok. Chłopak to przykład Piotrusia Pana. Żyje tu i teraz, bez większych planów czy zobowiązań. Jakby dzieci było mało, dochodzi jeszcze dziadek Tadeusz (Tadeusz Borowski). Starszy mężczyzna nie potrafi dojść do siebie po śmierci żony. I tak z dnia na dzień rodzinny dom zapełnia się Domirskimi "Aż po sufit!".

Przepis na... sukces?

Serial jest kreatywną adaptacją australijskiego "Packed to the Rafters". Nad jego produkcją czuwa Dorota Chamczyk - matka chrzestna takich hitów jak "Magda M." czy "Lekarze". Szykuje się kolejny sukces?


MG

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Aż po sufit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje