Reklama

Aż po sufit!

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 166
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Aż po sufit!": Joanna jest pogodzona, dzielna i... kręci ja seks!

W najnowszej "Grazii" Edyta Olszówka opowiedziała Agnieszce Prokopowicz-Bieleni o swojej drodze zawodowej i serialu "Aż po Sufit!". Wybraliśmy dla was najciekawsze cytaty!


Reklama

Aktorka w ten sposób opowiada o serialu i Joannie:

"Lubię mój nowy serial "Aż po sufit". Jest o rodzinie, w której istnieje właściwa hierarchia wartości. Kochają się, rozmawiają ze sobą, przyjaźnią. Nie są zbyt bogaci, ale też mojej bohaterki nie kręcą pieniądze. Rodzina ją kręci. Seks ją kręci. To opowieść o tym, by zauważać życie, które toczy się obok nas. By nie umykały nam chwile, czas z dziećmi, jakaś rozmowa. Żeby pamiętać, że warto pocałować męża, przytulić córkę. Gram matkę, Joannę. Pogodzoną i dzielną. Jej dzieci mają szczęście, że mogą patrzeć na taką kobietę. Daje wolność, ale wyposaża je w miłość i poczucie bezpieczeństwa. Cały czas jest na dzieci otwarta".

Mówi też, jaka jest rodzina Domirskich:

"Oczywiście. Oni jako rodzina są blisko, z mężem nawet bardzo, pomimo stażu małżeństwa. Lubią się przytulać, całować. Zaskakujące, co? (śmiech) Lubię tę rolę. Joanna jednak jest inna niż ja. W czasie kiedy ja bym fantazjowała i analizowała swoje przemyślenia, ona robi placek ze śliwkami dla rodziny. Mnie by to nie przyszło do głowy. Może takie życie się zdarza? Zwyczajne, a nie takie z marzeń".

Zgadzacie się z takim opisem serialowej rodziny?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje