Aż po sufit!

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 162
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Aż po sufit!": Edyta Olszówka wyjdzie za mąż po... siedemdziesiątce!

Edyta Olszówka, czyli Joanna Domirska z nowego serialu TVN „Aż po sufit!”, przyznaje, że nigdy nie chciała zostać... żoną. - Nie umiałabym nikomu nic przyrzec do końca życia – mówi.

Od rozstania z Piotrem Machalicą (jesienią zobaczymy go jako Profesora w "O mnie się nie martw") Edyta Olszówka wiedzie życie singielki.

Reklama

Aktorka twierdzi, że lubi być sama, ale ma nadzieję, że kiedyś jednak spotka mężczyznę, który pokocha ją - jak żartuje - bez ograniczeń i zaakceptuje jej podejście do pracy.

Ci, których do tej pory los stawiał na jej drodze, nie rozumieli, że praca jest dla niej bardzo ważna, ważniejsza nawet niż... miłość.

- Kiedy żądali, żebym zerwała z aktorstwem, odchodziłam - powiedziała w wywiadzie.

Dziś Edyta Olszówka cieszy się, że może poświęcać się pracy i nikomu nie musi się z tego tłumaczyć.

Główna rola w nowym serialu TVN "Aż po sufit!", na planie którego spędza ostatnio całe dnie, udział w spektaklach w pięciu (!) warszawskich teatrach - oto, co naprawdę uszczęśliwia aktorkę.- Mam mnóstwo pomysłów na życie i je realizuję - powiedziała ostatnio Edyta Olszówka w wywiadzie dla "Urody Życia", dodając, że w jej planach na razie nie ma jednak miejsca na miłość, choć - jeśli spotkałaby odpowiedniego mężczyznę - nie broniłaby się przed uczuciami.

Gwiazda "Aż po sufit!" uważa, że czasami małżeństwo czy macierzyństwo są dla kobiety jedynym pomysłem na siebie! Gdyby to ona miała wyjść za mąż, zrobiłaby to wyłącznie z wielkiej miłości.

- Cały czas wierzą, że ludzie są ze sobą z miłości. Jeśli jesteś z kimś do końca życia, to przecież nie może być piękniej - mówi.

Edyta Olszówka nie zarzeka się, że nigdy nie zdecyduje się na małżeństwo. Na razie jednak nie ma zamiaru zmieniać stanu cywilnego.

- Jak już będę po siedemdziesiątce, to może bym powiedziała "tak", ale dopiero wtedy. Wcześniej nie - wyznała.

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Olszówka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje