Apple TV+: Seriale
Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 24
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powstanie drugi sezon wyczekiwanego serialu? Ben Stiller komentuje

Serial "Rozdzielenie" z Adamem Scottem w roli głównej zadebiutował dwa lata temu i przez wielu został okrzyknięty najlepszym serialem roku. Czy powstanie drugi sezon? Produkcja rozpoczęła się już w 2022 roku, lecz twórcy napotkali liczne problemy. Teraz reżyser rozgrzał oczekiwania fanów, zdradzając, że trwają prace nad nowymi odcinkami.

"Rozdzielenie": O czym jest serial?

"Mark Scout codziennie rano jedzie do pracy, wsiada do windy i... przestaje być sobą. Taki jest punkt wyjścia serialu "Rozdzielenie" Apple TV+. Kilka miesięcy wcześniej bohater poddał się tytułowemu zabiegowi i teraz jego wspomnienia związane z życiem zawodowym, nie przenikają do tych dotyczących funkcjonowania mężczyzny poza biurem. Dla Marka zabieg rozdzielenia był odpowiedzią na śmierć żony. Udaną próbą ucieczki od emocjonalnego bólu, paraliżujących uczuć i dojmujących emocji. Przynajmniej na kilka godzin dziennie. Po wyjściu z windy staje się Markiem S., który właśnie awansował na szefa działu Rafinacja Makrodanych w korporacji Lumon. Wraz z podlegającymi mu Dylanem G., Irvingiem B., a także nowo przybyłą Helly R. selekcjonują zakodowane w cyfrach dane" - pisał o serialu Krystian Zając z Interii.

Reklama

Reżyserem i producentem wykonawczym "Rozdzielenia" jest Ben Stiller. W roli głównej wystąpił Adam Scott. Na ekranie partnerują mu: Patricia Arquette, John Turturro, Britt Lower czy Zach Cherry. Pierwszy sezon zadebiutował na platformie Apple TV+ w 2022 roku.

Serial był triumfatorem 75. gali Amerykańskiej Gildii Scenarzystów. "Rozdzielenie" otrzymało nagrody w dwóch kategoriach: najlepszy dramat i najlepszy nowy serial. Produkcja otrzymała także dwie statuetki Emmy. 

"Rozdzielenie": Powstanie drugi sezon

Produkcja drugiego sezonu serialu "Rozdzielenie" rozpoczęła się w październiku 2022 r., ale została przerwana latem zeszłego roku przez strajki aktorów i scenarzystów. We wtorek 2 stycznia na oficjalnym profilu Apple TV+ w mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie z pierwszego sezonu, co zastanowiło fanów, którzy w komentarzach zaczęli wypytywać o kontynuację serialu.

Jeden z użytkowników oznaczył Bena Stillera, pisząc "daj znam jakiś znak". Reżyser odpisał: "Pracujemy nad tym". Choć Stiller nie zdradził żadnych szczegółów, wpis spotkał się z ogromnym entuzjazmem widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych odcinków.

Czego publiczność może się spodziewać w kontynuacji? Twórca serialu, Dan Erickson, w rozmowie z Entertainment Weekly w kwietniu 2022 r. powiedział: "W drugim sezonie pokażemy wszystkich ludzi z zewnątrz".

Czytaj więcej: Po obejrzeniu "The Boys" nie będziesz mógł wrócić do oglądania produkcji Marvela!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ben Stiller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy