Apple TV+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Eva Longoria zagra główną rolę w nowym serialu

Eva Longoria przymierza się do realizacji nowego projektu. Aktorkę zobaczymy w serialu platformy Apple TV+ zatytułowanym "Land of Woman". Scenariusz tej produkcji będzie oparty na bestsellerowej powieści "Ziemia kobiet" Sandry Barnedy. Gwiazda "Gotowych na wszystko" nie ograniczy się do zagrania głównej roli, będzie pełnić też funkcję producentki. W serialu wystąpi też Carmen Maura.

Gala Marlborough, Amerykanka o hiszpańskich korzeniach, wraz z dwiema córkami leci z Nowego Jorku do La Mugi, małej katalońskiej wsi, by odebrać spadek po nieznanej krewnej. Na miejscu okazuje się, że aby odziedziczyć majątek, musi spełnić warunek zapisany w testamencie przez jej cioteczną babkę Amelię - ma odnaleźć autora kopii znanego obrazu Salvadora Dalego. Mieszkańcy wsi, którzy przyjmują ją z otwartymi ramionami i od początku traktują jak jedną ze swoich, zdają się wiedzieć o tajemniczym malarzu więcej, niż są skłonni zdradzić Gali. Pobyt w La Mudze i dziennik zmarłej kobiety, o której istnieniu do niedawna nie wiedziała, wywrócą do góry nogami życie Amerykanki. Odkryje ona rodzinne sekrety i kłamstwa z przeszłości, ale też znajdzie w sobie siłę, by stawić czoło teraźniejszości i rozpocząć nowe życie - czytamy w oficjalnym opisie fabuły książki Barnedy.

Reklama

Eva Longoria wraca do telewizji

Serial "Land of Woman" zostanie zrealizowany jednocześnie w językach hiszpańskim i angielskim, a widzowie będą mogli sami zdecydować o tym, którą z wersji językowych obejrzeć. Twórcami i autorami scenariusza tej produkcji są Ramon Campos i Gema R. Neira ("Now and Then"). Zdjęcia będą kręcone w Hiszpanii.

Dla Evy Longorii rola w "Land of Woman" będzie pierwszą dużą rolą w serialu telewizyjnym od czasu występu w komediowej produkcji stacji NBC zatytułowanej "Telenovela". Aktorkę ostatnio częściej można było oglądać na dużym ekranie. Zagrała m.in. w filmach "I że ci nie odpuszczę" oraz "Dora i Zaginione Miasto".

Na premierę wciąż czeka reżyserski debiut Evy Longorii zatytułowany "Flamin' Hot". Jego bohaterem jest niejaki Richard Montanez, Amerykanin meksykańskiego pochodzenia, który - według scenariusza filmu Longorii - wymyślił kultowy smak chrupek Cheetos. Producent tych chrupek, firma Frito Lay, zaprzeczył jednak, że ta historia jest prawdziwa. Zdjęcia do filmu "Flamin' Hot" zostały zakończone jeszcze w ubiegłym roku.

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Eva Longoria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama