Apple TV+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Córka Cindy Crawford w nowym serialu Apple. Kogo zagra Kaia Gerber?

Po roli w serialu "American Horror Story" Kaia Gerber postanowiła kontynuować swoją przygodę przed kamerą. Następnym projektem córki słynnej topmodelki Cindy Crawford będzie "Mrs. American Pie", produkowany przez Apple serial komediowy o wyższych sferach Palm Beach na początku lat 70. XX wieku.

Historia przedstawiona w "Mrs. American Pie" koncentruje się na perypetiach Maxime Simmons, która próbuje odzyskać swoją pozycję wśród wyższych sfer Palm Beach na Florydzie po rozstaniu z mężem.

Scenariusz serialu jest oparty na motywach powieści Juliet McDaniel pod tym samym tytułem, wydanej w 2018 roku.

Kaia Gerber: Córka Cindy Crawford w serialu "Mrs. American Pie"

Główną rolę w serialu zagra Kristen Wiig. W obsadzie pojawia się też Alison Janney i Laura Dern. Co ciekawe, angaż dostały również dwie gwiazdy niezwiązane na co dzień z branżą filmową.

Reklama

Najpierw do mediów trafiła informacja, że wiodącą postać męską zagra ikona muzyki pop, Ricky Martin. Teraz serwis Deadline dowiedział się, że do obsady dołączyła top modelka Kaia Gerber, córka legendy wybiegów Cindy Crawford.

21-latce przypadła rola lokalnej manikiurzystki Mitzi. I nie będzie to bynajmniej epizod, Gerber pojawi się bowiem co najmniej kilkukrotnie w 10 odcinkach.

Być może aktorskie ambicje rozbudził w Kai jej chłopak, Austin Butler, 30-letni aktor, o którym jest teraz głośno dzięki tytułowej roli w filmie "Elvis" - biografia króla rock’n’rolla miała premierę w Cannes. Produkcja, wyreżyserowana przez Baza Luhrmanna, otrzymała 12-minutową owację na stojąco podczas ostatniego festiwalu filmowego na Lazurowym Wybrzeżu.

"Myślę, że dzięki temu występowi Austin Butler przejdzie do historii. Nie jest łatwo jako aktorowi nosić miano króla rock&rolla" - pisano po pokazie.

Modelka towarzyszyła Butlerowi w Cannes. Oboje wzbudzili tam sensację, wymieniając gorący pocałunek na czerwonym dywanie.

Kaia Gerber realizuje marzenia swojej słynnej mamy?

Kaia Gerber - córka jednej z najsłynniejszych topmodelek lat 90. - brała udział w pokazach takich marek, jak Burberry, Chanel, Prada, Alexander Wang czy Marc Jacobs, a jej twarz wielokrotnie zdobiła okładki międzynarodowych edycji magazynu "Vogue". 21-letnia Gerber chce jednak rozwijać także inne swoje talenty.

Okazuje się, że wkraczając do świata filmu i telewizji Gerber spełniła nastoletnie marzenie swojej sławnej mamy. W 2021 roku, goszcząc w podcaście "Tell Me with Ellen Pompeo", Cindy Crawford wyznała, że jest niesamowicie dumna ze swojej latorośli - m.in. dlatego, że sama pragnęła kiedyś występować na scenie.

"Rozpiera mnie duma, ponieważ pod tym względem jest dużo bardziej pewna siebie niż ja, kiedy byłam w jej wieku. Jako nastolatka interesowałam się sztuką, chciałam grać w szkolnych przedstawieniach, ale moi przyjaciele tego nie robili, a ja nie wierzyłam, że będę w tym dobra, więc nigdy nie spróbowałam" - wyjawiła gwiazda.

"Kaia nigdy nie bała się występować, już w szkole podstawowej grywała w przedstawieniach" - dodała Crawford.


swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Kaia Gerber | Cindy Crawford

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama