Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 317
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znana dziennikarka znów w serialu

W jednym z odcinków "Apetytu na życie" gościnnie wystąpi dziennikarka Beata Sadowska. Po epizodach w "Barwach szczęścia" i "Na dobre i na złe" będzie to już jej trzeci udział w serialu. Czy prezenterka nie miałaby ochoty na karierę aktorską?

W serialu Beata Sadowska zagra samą siebie.

Reklama

"Przyjdę do "Dobrego miejsca", KsięgarnioKawiarni prowadzonej przez Zuzę (Karolina Piechota), w której spotykają się główni bohaterowie produkcji, aby kupić kilka książek" - opowiada dziennikarka.

"Chodzi o to, aby w ten sposób promować nowy serial w TVP 2. Na pewno powiemy o nim w Pytaniu na śniadanie i innych produkcjach Dwójki. Jednocześnie zaznaczamy w serialu obecność na antenie naszej śniadaniówki. To taki zabieg, tak zwana cross-promocja, stosowany na całym świecie".

Wśród książek, które kupi Beata Sadowska, znajdzie się wiele różnorodnych pozycji.

"Będę chciała nabyć reportaże z Azji, Wampirka - żeby nie mówiono, że pozuję na intelektualistę (śmiech), oraz kilka lektur noblistów" - wymienia prezenterka.

"Prywatnie natomiast zaczytuję się w rozmaitych gatunkach literatury. Wszystko zależy od dnia i mojego nastroju. Uwielbiam np. książki psychologiczne oraz reportaże. Podobają mi się wykłady Osho na temat rodziny, seksu, związku czy wewnętrznego rozwoju człowieka. Kilka lat temu przeczytałam całą sagę "Domu nad rozlewiskiem", bo była to idealna historia, gdy spędzałam urlop na Mazurach".

Czy Beata Sadowska myśli o zostaniu aktorką?

"Gdyby ktoś zaproponował mi rolę, pewnie byłaby to dla mnie olbrzymia pokusa, jednak… powstrzymałyby mnie strach i moja potworna nieśmiałość" - wyjawia. "Co innego, gdy gram siebie, a co innego, gdy postać tworzy się od początku".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje