Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 320
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Umie walczyć o swoje

Joannę Kupińską pamiętamy z "Na Wspólnej" i "Klanu". Teraz wciela się w rolę silnej, zdecydowanej dziennikarki w "Apetycie na życie". Jaka jest jej postać?

Anna Winkler, spełnia się w roli dziennikarki telewizyjnej, a prywatnie wychowuje samotnie 9-letniego syna. I nie chce niczego zmieniać.

Reklama

Joanna Kupińska pytana o swoją bohaterkę, tłumaczy, że ostatnią rzeczą jaka jest potrzeba Annie jest mężczyzna.

- (Anna - dop. red) przeżyła już kiedyś wielką miłość i wcale nie szuka następnej. Mało tego - ucieka przed nią z obawy przed komplikacjami, jakie mogłaby wnieść w jej uporządkowany świat. Co nie znaczy, że stroni od mężczyzn. Raczej traktuje ich dość instrumentalnie, bez angażowania się w związek. Przynajmniej na razie - mówi aktorka w wywiadzie dla Tele Tygodnia.

Jej postać to nowoczesna kobieta - robi karierę, jest samowystarczalna, nie potrzebuje oparcia w mężczyznach. Wśród grona przyjaciół z "Apetytu…" jest jedną z najsilniejszych osobowości.

- Życie nauczyło ją zmagać się z przeciwnościami i walczyć o swoje. Stabilizacja, jaką w końcu osiągnęła wydaje się dla niej najważniejsza. Pracuje w telewizji, prowadzi własny program interwencyjny i to zajęcie przynosi jej satysfakcję, a jednocześnie zapewnia niezależność finansową. Dzięki temu nie musi martwić się o warunki bytu dla swojego syna, któremu stworzyła ciepły, bezpieczny dom - tłumaczy Kupińska.

Może właśnie dlatego aktorka, spytana o to jak czuje się w skórze Anny, bez wahania odpowiada: - Wybornie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje