Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 317
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romans z Australijczykiem

Choć Ada Fijał już od kilku lat pojawia się na srebrnym ekranie, dopiero teraz ma szansę naprawdę zaistnieć w mediach. 1 marca pojawi się w TVP 2 w jednej z głównych ról w serialu "Apetyt na życie". Aktorce będzie partnerował Krystian Wieczorek.

Ada Fijał wciela się w postać Alicji, żony Mateusza (Krystian Wieczorek).

Reklama

"Moja bohaterka wciąż nie wie, kim chce być zawodowo i czego wymaga od życia" - opowiada aktorka. "Skończyła już kilka kierunków studiów. Ale stale szuka swojego powołania i hobby. Obecnie studiuje etnografię".

Choć Alicji niczego do szczęścia nie brakuje - mąż, jak tylko może, rozpieszcza ją, kupując kolejne błyskotki - kobieta czuje się zaniedbywana.

"Mojej postaci będzie brakowało uwagi i obecności Mateusza" - tłumaczy Ada Fijał. "On stale poświęca się pracy w agencji reklamy, zapominając, że w domu czeka na niego żona".

Z tego powodu w małżeństwie bohaterów nie będzie działo się najlepiej. Mimo że Mateusz w końcu zrozumie swój błąd i postara się nadrobić 10 lat zaniedbań, może być już za późno…

"Alicja będzie mocno zafascynowana swoim wykładowcą z uczelni Jerrym, którego gra Bartek Świderski" - zdradza Ada Fijał. "To z pochodzenia Australijczyk. Kolejne spotkania zbliżą ich do siebie, aż w końcu staną się kochankami. Jak dalej potoczą się losy związku Alicji i Mateusza i czy przetrwają kryzys - nie mogę powiedzieć".

Kogo wybierze Alicja: męża czy australijskiego kochanka?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje