Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 321
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lidka to cicha woda…

Daria Widawska, znana z roli przebojowej Anki Jankowskiej w "39 i pół", już w marcu pojawi się w nowym serialu TVP 2 pt. "Apetyt na Życie". Tym razem wcieli się w gospodynię domową, która będzie miała dosyć życia pod kloszem męża.

W nowej produkcji Daria Widawska zagra trzydziestoparoletnią Lidkę Rylską, kochającą żonę Witka (Leszek Lichota) i matkę dwójki dzieciaków - Majki (Zosia Szymulewicz) i Jaśka (Olivier Kruszyński).

Reklama

"To ciepła, dobra, bardzo cierpliwa i wytrzymała kobieta" - opowiada lubiana aktorka. "Dlaczego cierpliwa? Bo wiele razy będzie doprowadzona przez męża do granic wytrzymałości, ale dla dobra rodziny zagryzie zęby. Potrafi przezwyciężyć i wyciszyć w sobie negatywne emocje. Robi wszystko, aby zadowolić Witka. A nie jest to łatwe. Rylski wyznaje radykalny odłam tradycyjnego modelu rodziny. Uważa, że w domu rządzi mężczyzna. Za to miejsce kobiety jest w kuchni przy garnkach lub przy desce do prasowania".

Widz pozna Lidkę w momencie, gdy postanowi zmienić coś w swoim życiu. Póki dzieci były małe, dobrze czuła się będąc z nimi w domu. Ale gdy córka Majka pójdzie do szkoły, Rylska stwierdzi, że nadszedł najwyższy czas, aby zrobić coś wyłącznie dla siebie.

"Sztywny gorset nałożony przez męża zacznie ją uwierać"! - wyjawia Daria Widawska. "W jaki sposób moja bohaterka postanowi go zdjąć - nie zdradzę. Poniekąd sama też nie wiem. Czekam niecierpliwie na dalszy ciąg scenariusza".

Czy małżeństwo Lidki i Witka przetrwa?


Czytaj także: Leszek Lichota został budowlańcem!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje