Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 321
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Leszek Lichota został budowlańcem!

Leszek Lichota, znany widzom m. in. z roli Grzegorza Zięby w "Na Wspólnej", pojawi się w najnowszej produkcji TVP 2 pt. "Apetyt na Życie". Partnerować mu będzie Daria Widawska. Stacja startuje z emisją serialu już w marcu.

Aktor wcieli się w postać Witka Rylskiego, z zawodu budowlańca. Jego bohater prowadzi własną firmę. Od kilku lat jest mężem Lidki (Daria Widawska), z wykształcenia anglistki. Mają dwójkę niesfornych, acz bardzo uroczych dzieciaków 7-letnią Majkę (Zosia Szymulewicz) i 6-letniego Jaśka (Olivier Kruszyński).

Reklama

"To szczęśliwa rodzinka" - stwierdza Leszek Lichota. "Ale jak każda familia na świecie miewa swoje słabsze i lepsze momenty".

Witek to zwolennik patriarchatu. Uważa, że najodpowiedniejszym miejscem dla kobiety jest dom. Mężczyzna z kolei powinien zadbać o pieniądze oraz zaspokajać każdą potrzebę rodziny.

"Jako samiec w stadzie czuje się odpowiedzialny za wszystko, co się dzieje dookoła" - opowiada Leszek Lichota. "Chce sam ogarniać cały świat. A ponieważ jest to raczej niemożliwe, ponosi klęskę. Wydaje się być marudą i zrzędą. Przyzwyczajony, że w pracy wydaje polecenia i rządzi, to samo będzie robił w stosunku do żony".

Rylski stara się we wszystkim wyręczyć Lidkę. Gdy sama podejmuje jakąkolwiek inicjatywę, zniechęca ją słowami, że na niczym się nie zna. Takie zachowanie będzie powodowało napięcia w rodzinie.

"Myślę, że wynika to z dobrych intencji mojego bohatera, a nie jego złego charakteru" - zapewnia aktor.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje