Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto jest kim w Załodze?

Startujący 1 marca "Apetyt na życie" (godz. 18.30 w TVP 2) to serial o grupie przyjaciół po 30., którzy sami siebie ochrzcili się "Załogą". Ich paczka liczy dziewięć osób. Oto oni!

Załoga zna się ze studenckich wyjazdów wakacyjnych. Jest między nimi przyjaźń, ale również miłość, małżeństwa i… związki już zakończone. Łączą ich także dramatyczne wydarzenia sprzed lat. Wszyscy spotykają się w założonej wspólnie KsięgarnioKawiarni, która jest ich azylem - "Dobrym miejscem".

Reklama

Lidia Rylska (Daria Widawska)

Z wykształcenia anglistka. Jest żoną Witka, mają dwoje dzieci. Od razu po studiach została pełnoetatową gospodynią domową. Pełna radości życia, energii - z ochotą zajmuje się rodziną. Chwilami jednak miewa dość całkowitego uzależnienia od męża. Wkrótce Lidce nadarzy się okazja do rozwinięcia zawodowych skrzydeł. Czy uda jej się pogodzić nowe życie z oczekiwaniami Witka?

Witold Rylski (Leszek Lichota)

Właściciel firmy budowlanej. Jest bardzo oszczędny i ma tradycyjne poglądy na rodzinę i miejsce kobiet w życiu. Ze swoją żoną Lidką zaczął się spotykać w liceum, więc po tylu latach ich związkowi brakuje iskry. Witka zresztą trudno nazwać romantykiem. Jeżeli nie zmieni sposobu myślenia o własnej żonie, ona może zmienić jego… na inny model.

Julia Miklas (Maja Hirsch)

Chirurg plastyczny. Jest lekarką z powołania - zamiast w prywatnej klinice, pracuje w państwowym szpitalu. Ciepła i pełna zrozumienia dla ludzkich słabości, staje się powiernicą wielu osób, ale jej najlepszą przyjaciółką jest Zuza. Wrażliwa romantyczka, szuka wielkiej miłości. Przez swoją naiwność daje się zwodzić nieodpowiedniemu mężczyźnie. Czy odnajdzie prawdziwe uczucie?

Zuza Szukała (Karolina Piechota)

Prowadzi "załogową" kawiarnię. Wesoła i trochę postrzelona dziewczyna. Jest uroczą gadułą, raczej niczego nie owija w bawełnę. To wolny duch, ciągle w poszukiwaniu nowych, dziwnych pasji. Od lat podkochuje się w Maćku, nigdy jednak nie zebrała się na odwagę, by mu o tym powiedzieć. Może, kiedy Maciek z nią zamieszka, Zuza zacznie działać?

Anna Winkler (Joanna Kupińska)

Dziennikarka. Mama 9-letniego Kamila. Ma praktyczne podejście do życia. Najważniejsza jest dla niej jest kariera i stabilizacja materialna - nie szuka miłości, a mężczyzn traktuje dość instrumentalnie. Jest pracoholiczką i brakuje jej czasu na cokolwiek, poza programem interwencyjnym, który prowadzi. Jednak w jej życiu pojawi się dwóch mężczyzn - tylko czy Anna wybierze tego właściwego?

Mateusz Lesicki (Krystian Wieczorek)

Pracownik agencji reklamowej. Mąż Alicji i tata 7-letniej Ady. Jest atrakcyjnym mężczyzną z poczuciem humoru. We wszystko, co robi, angażuje się w 100 procentach. Chce dla swojej rodziny tego, co najlepsze i udaje mu się zapewnić im luksusowe życie. Niestety, praca za bardzo go pochłania i odsuwa od żony. Mateusz ma wyrzuty sumienia, ale kiedy chce nadrobić rodzinne zaległości, tylko pogarsza sytuację. Czy uda mu się uratować rodzinę?

Alicja Lesicka (Ada Fijał)

Wiecznie poszukująca studentka. Skończyła polonistykę, a potem zaliczyła jeszcze stosunki międzynarodowe i dziennikarstwo. Obecnie szuka siebie na etnologii. Jest delikatną, uczynną i budzącą sympatię osobą. Jednak wygodne życie u boku Mateusza wywołuje u niej uczucie pustki i niezadowolenia. Ma pretensje do Mateusza, że ten zaniedbuje ją i Adę, cały swój czas poświęcając pracy. Alicja oddala się od męża i zakochuje w swoim wykładowcy. Czy to uczucie rozbije jej rodzinę?

Maciej (Bartosz Porczyk)

Fotograf/globtroter. Jest niespokojnym duchem, od zawsze najbardziej potrzebował wolności. Dzięki fotografowaniu nigdzie długo nie zagrzał miejsca i jest z tego powodu szczęśliwy. Przystojny i zawadiacki podoba się kobietom. On jednak od lat kocha tylko jedną - Annę. Czy nadzieja na zdobycie ukochanej okaże się dostatecznym powodem, aby zapuścić korzenie?

Darek Rosa (Modest Ruciński)

Były sportowiec. Darek był na studiach chłopakiem Zuzy i obiecującym sprinterem. Niestety, jego życie zostało zniszczone przez jeden młodzieńczy wyskok. Obecnie kończy odsiadywać wyrok. Mimo że reszta "Załogi" stara się go wspierać, Darek odsuwa się od grupy. Odsiadka zmieniła go w niewyobrażalny sposób, a jego plany są przerażające…


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje